پنجشنبه, ۱۲ ربیع الاول ۱۴۴۲هـ| ۲۰۲۰/۱۰/۲۹م
ساعت: مدینه منوره
Menu
القائمة الرئيسية
القائمة الرئيسية

pr header

 

 

تاریخ هجری قمری :10 ربیع الثانی 1441

تاریخ میلادی : شنبه، 07 دسامبر 2019م

شماره صدور: Afg. 1441 / 04

دفتر مطبوعاتی
ولایه افغانستان


اعلامیه مطبوعاتی

حزب‌التحریر از امت است و در میان امت! نه مرموز است و نه مجهول‌الهویت!

رحمت الله نبیل، کاندیدای ریاست جمهوری و رئیس اسبق ریاست امنیت ملی افغانستان روز پنج‌شنبه حین کنفرانس مطبوعاتی در مورد بُن‌بست انتخاباتی گفته است: «بحث داعش جدی شده می‌رود ... سازمان‌ها و ساختارهای که به نام‌های بسیار مجهول و مرموز تشکیل شده بود، موقعیت و موقف خود را واضح می‌سازد. خطر حزب‌التحریر در چندین ولایت بیشتر شده می‌رود، آن‌ها تمایلات و گرایشات شان به طرف داعش بیشتر شده می‌رود».

دفتر مطبوعاتی حزب‌التحریر ـ ولایه افغانستان، در مورد اظهارات بی‌باکانه‌ و بی اساس رحمت الله نبیل نکات ذیل را با اهالی محترم رسانه‌ها و مردم مسلمان افغانستان شریک می‌سازد:

  • امروزه مردم مسلمان و مجاهد افغانستان به‌خصوص علما، بزرگان قومی، رهبران سیاسی و جوانان، حزب‌التحریر را در سرتاسر افغانستان می‌شناسند، از افکار و برنامه‌های آن آگاه هستند و با اعضای آن روابط حسنه دارند؛ زیرا حزب‌التحریر فرزندان و برادران همین مردم مجاهدپرور است. پس این حزب و اعضای آن نه مرموز اند و نه هم مجهول!
  • حزب‌التحریر برای سعادت دنیا و آخرت امت اسلامی، که مردم مجاهد افغانستان نیز جزء این پیکر واحد می‌باشند، بصورت خسته‌گی ناپذیر تلاش دارد. بنابرین حزب‌التحریر برای مردم مسلمان افغانستان خطر نبوده؛ بلکه این سیاسیون بی‌برنامه و مرتبط به کشورهای بیگانه و سازمان‌های استخباراتی اند که عقاید، مقدسات، حریم خانه‌ها و دارایی‌های مردم را با خطر روبرو ساخته‌اند.
  • حزب‌التحریر از همان آغاز شکل‌گیری گروه داعش در شرق میانه در سال 2014، موقف خویش را به صراحت در مورد این گروه مرموز بیان نموده و آن را پروژه‌ای از سوی دشمنان اسلام و مسلمین دانسته بود. اکنون این واقعیت به تمام جهان آشکار گردیده است. لذا ادعای تمایل حزب‌التحریر به داعش یک تهمت آشکار می‌باشد که از جهل سیاسی منشأ می‌گیرد.

مردم مجاهد افغانستان شاهد اند که رحمت الله نبیل حین ایفای وظیفه به حیث رییس امنیت ملی افغانستان، بعد از دستگیری و تعذیب عده‌یی زیادی از دعوت‌گران مسلمان به‌خصوص اعضای حزب‌التحریر، از جلوگیری دعوت بسوی خلافت و وحدت امت در افغانستان عاجز ماند و اکنون بعد از سپری نمودن انتخابات فاسد و بدنام دموکراتیک، از فرط ناتوانی در میان مردم مسلمان افغانستان، برای پوشش ناکامی‌های سیاسی خویش به تهمت علیه این حزب مخلص و بیدارگر متوسل گردیده است.

دفتر مطبوعاتی حزب‌التحریر - ولایه افغانستان

ابراز نظر نمایید

سرزمین های اسلامی

سرزمین های اسلامی

کشورهای غربی

سائر لینک ها

بخش های از صفحه