سه شنبه, ۱۰ ربیع الاول ۱۴۴۲هـ| ۲۰۲۰/۱۰/۲۷م
ساعت: مدینه منوره
Menu
القائمة الرئيسية
القائمة الرئيسية

pr header

 

 

تاریخ هجری :8 صفر 1442
تاریخ میلادی : جمعه، 25 سبتامبر 2020م

شماره صدور:1442 / 04

دفتر مطبوعاتی
ولايه بنگلادیش

اعلامیه مطبوعاتی

توافقنامه‌ امارات و بحرین با دولت یهود، خیانت عظیم برعلیه فلسطین است! حزب التحریر-ولایه بنگله‌دیش تظاهراتی را برضد این توافقنامه برگزار نمود

(ترجمه)

حزب التحریر-ولایه بنگله‌دیش امروز، جمعه مورخ 25 سپتامبر 2020م، پس از ادای نماز جمعه تظاهراتی را در مساجد مختلف شهر داکه و چیتاگونگ علیه امضاء "توافقنامه‌ی خیانت" امارات و بحرین با دولت یهود، به‌راه انداخت. ‏سنخگویان در این راه‌پیمایی گفتند که: «سه‌شنبه گذشته مؤرخ 15 سپتامبر 2020م، امارات متحده عرب و بحرین در واشنگتن، توافقنامه‌‌ای خیانت عظیم برحق اسراء و معراج رسول الله صلی الله علیه وسلم را بدون خشیه از الله سبحانه وتعالی، رسول الله صلی الله علیه وسلم و مؤمنین به امضاء رساندند!» ‏با آشکار نمودن چهره سایر حکمرانان مسلمان، سخنگویان هم‌چنین افزودند: «علاوه بر این، کسانی‌که تا هنوز توافقنامه‌های اعلام شده را امضا نکرده اند، کمتر از سطح امضا کننده‌گان نیستند، مثلاً عمان که به میزبانی دولت یهود دعوت می‌شود و قطر که یک میانجی بی‌طرف بین یهودیان و غزه است!» هم‌چنین رژیم سعودی در سرزمین دو مسجد مقدس(الحرمین) فضای هوایی خود برای طیاره‌/هواپیماهای جنگی دولت مسخ‌(هیولا) باز نموده و از سوی دیگر، رژیم‌ ترکیه تاکنون دولت یهود اشغال‌کننده‌ی فلسطین را به‌رسمیت می‌شناسد!

سنخگویان در ادامه گفتند: «این فلسطین ارض مبارک است، سرزمین القدس، سرزمین اسراء و معراج رسول الله صلی الله علیه وسلم است! این سرزمین در قلب مسلمانان جای دارد. ‏فلسطین و قدس‌اش در واقع فلسطین مسلمانان است و خواهد ماند و این ارض مبارک نه مربوط حکمرانان خائن می‌شود و نه این قدس مال آنان است. ‏عادی‌سازی روابط‌شان با دولت یهود و غصب خاک فلسطین، به این حکمرانان تاج و تخت مملو از ذلت و گمراهی مهیا خواهد کرد.»

با خطاب قرار دادن مسلمانان، سخنگویان چنین فرمودند: ریشه‌کن نمودن کیان یهودی و دوباره بازگرداندن فلسطین به اهل‌اش تنها از طریق حاکمیت آن‌چه الله سبحانه وتعالی نازل کرده و توسط افواجش که دشمنان الله سبحانه وتعالی را به لرزه می‌آورند، امکان پذیر است. ‏بناءً این امر تنها توسط تأسیس مجدد خلافت راشدۀ ثانی بر منهج نبوت، به‌دست خواهد آمد. فلهذا، بإذن الله سبحانه وتعالی این دولت بسیار زود نصرت حاصل خواهد نمود؛ زیرا این امر با دلایل قطعی توسط چهار بنا تاکید و ثابت شده است:

اول: الله سبحانه وتعالی می‌فرماید:

﴿كُنتُمْ خَيْرَ أُمَّةٍ أُخْرِجَتْ لِلنَّاسِ...﴾ [آل‌عمران: 110]

ترجمه: شما (ای پیروان محمد صلی الله علیه وسلم) بهترین امتی هستید که به سود انسان‌ها آفریده شده اید...

اهل این دولت هرگز در مقابل بی‌عدالتی صبر نخواهند کرد، زیرا به این خاطر که آنان هرگز قدس‌شان را فراموش نکردند، به آنان هیچ فرقی نمی‌کند که این حکمرانان خائن چه اعمال ناشایسته‌ی را انجام می‌دهند، بلکه آنان یک‌روزی این خائنین را در زیری پای‌شان لگدمال خواهند کرد...

دوم: وعده استخلاف و جانشینی در زمین از جانب الله سبحانه وتعالی.

﴿وَعَدَ اللَّهُ الَّذِينَ آمَنُوا مِنكُمْ وَعَمِلُوا الصَّالِحَاتِ لَيَسْتَخْلِفَنَّهُم فِي الْأَرْضِ﴾ [نور: 55]

ترجمه: الله به آن دسته از شما که ایمان آوردند و کارهای شایسته کردند، وعده(و نوید) می‌دهد که حتماً در زمین به آنان خلافت(جانشینی و حکمرانی در زمین) می‌بخشد...

هم‌چنین بشارت رسول الله صلی الله علیه وسلم برای بازگشت و تأسیس مجدد خلافت راشده ثانی بر منهج نبوت.‌

«...ثُمَّ تَكُونُ خِلَافَةٌ عَلَى مِنْهَاجِ النُّبُوَّةِ...» (رواه احمد)

ترجمه: ...و سپس خلافت بر منهج نبوت قائم خواهد شد...

سوم: قول و حدیث رسول الله صلی الله علیه و سلم در خصوص قتال و جنگ با یهودیان.

«لَتُقَاتِلُنَّ الْيَهُودَ فَلَتَقْتُلُنَّهُمْ، حَتَّى يَقُولَ الْحَجَرُ يَا مُسْلِمُ هَذَا يَهُودِيٌّ فَتَعَالَ فَاقْتُلْهُ» (رواه مسلم)

ترجمه: شما تا زمانی با یهودیها خواهید جنگید که حتی سنگها صدا میکنند: ای مسلمان بیا، درین‌جا یک یهود است(که در عقب من پنهان شده)، او را به قتل برسان.

چهارم: یک حزب صادق و مخلص بإذن الله بخاطر تحقق وعده الله سبحانه وتعالی و بشارت رسولش صلی الله علیه و سلم، فعالیت و دعوت اسلام را حمل خواهد نمود. ‏این حزب، با چشم و بصیرت امت را به خیری هدایت می‌کند که عزت و پیروزی‌شان را دوباره احیاء می‌کند.

﴿وَيَوْمَئِذٍ يَفْرَحُ الْمُؤْمِنُونَ * بِنَصْرِ اللَّهِ يَنصُرُ مَن يَشَاء وَهُوَ الْعَزِيزُ الرَّحِيمُ﴾ [روم: 4-5]

ترجمه: در آن روز مؤمنان شادمان می‌شوند. ‏( آری! خوشحال می‌شوند) از ياری الله. الله(سبحانه‌و‌تعالی) هر كسی را كه بخواهد ياری می‌دهد، و او بس چيره (بر دشمنان خود) و بسيار مهربان (در حق دوستان خويش) است.

دفتر مطبوعاتی حزب التحریر-ولایه بنگله‌دیش

مترجم: داکتر زکریا

ابراز نظر نمایید

سرزمین های اسلامی

سرزمین های اسلامی

کشورهای غربی

سائر لینک ها

بخش های از صفحه