چهارشنبه, ۰۵ ذیقعده ۱۴۴۲هـ| ۲۰۲۱/۰۶/۱۶م
ساعت: مدینه منوره
Menu
القائمة الرئيسية
القائمة الرئيسية

pr header

 

 

تاریخ هجری :6 شوال 1442
تاریخ میلادی : سه شنبه، 18 می 2021م

شماره صدور: 40/1442

دفتر مطبوعاتی
تونس

اعلامیه مطبوعاتی

امریکا و اروپا مردم فلسطین را می‌کشند و حکام تونس عساکر و افسران ما را در اختیار آن‌ها قرار می‌دهد

(ترجمه)

ای مسلمانان! در زمانی‌که حکومت جنایت‌کار یهود، فلسطین را به آتش می‌کشاند و مردم آن را راکت باران می‌نماید و در زمانی‌که اروپا و امریکا حکومت یهود وحشی را حمایت می‌نماید؛ مقامات تونس با ظالمین هم‌دست شده و تحت امر امریکا تمرین‌نظامی 12 روزه را راه‌اندازی نموده است. به روز یک شنبه 16/05/2021، تمرین‌نظامی تحت نام "Phoenix Express 21" در ساحل‌شمالی تونس با نمایش 4 کشتی‌جنگی مربوط به نیروی‌بحری تونس، 5 کشتی‌نظامی خارجی و اشتراک 150 افسر از 12 کشور (امریکا، انگلیس، الجیریا، مصر، لیبیا، مراکش، ماریتانیا، ایتالیا، سپانیا، بلجیم، یونان و مالتا) برگزار گردید. این تمرین‌نظامی که الی 28 ماه می‌ادامه خواهد یافت توسط نهاد "U.S. Africa Command (AFRICOM)" به رهبری افسر امریکائی به نام‌هاری‌نایت نظارت می‌گردد. وی چنین گفته است: "تمرین‌نظامی "Phoenix Express 21" همکاری میان ملت‌های موجود را افزایش می‌دهد تا امنیت ناوگان‌دریایی بیش‌تر تأمین شده و تجارت‌جهانی را حفظ نمائیم. تمرین ناوگان‌دریایی به ما اجازه می‌دهد تا مهارت‌های خود را با هم‌قطاران منطقوی رشد دهیم."

ای مسلمانان!

یکم) بدانید که انگلیس دشمن مسلمانان است، زیرا دولت مسلمانان را سقوط داد؛ سرزمین ما را پارچه پارچه نمود؛ حکومت یهود جنایت‌کار را ایجاد کرد و امریکا در هر جا با ما مبارزه کرده و شیوه‌های بقای حکومت یهود را تأمین می‌بخشد. امریکا حکومت یهود را با اسلحه مجهز و به سطح بین‌الملل حمایت می‌کند، همان‌طوری‌که شبکه‌های خبری اعلام نمودند که درین روز‌ها امریکا با یهود بزرگ‌ترین معامله نظامی را انجام داده است. همین امریکای که حکام تونس آن را قهرمان می‌داند و عساکر و افسران ما را تحت امر آن‌ها قرار داده است، می‌گوید که مسلمانان غزه تروریست و قاتل اند و می‌گوید که اطفال و زنان غزه تروریست هستند و لیاقت شان تنها مرگ است!

دوم) هدف تعیین شدۀ این تمرین‌نظامی بر اساس گفته‌های افسر امریکائی که آن را رهبری می‌کند "افزایش همکاری میان ملت‌های موجود به منظور تقویت امنیت ناوگان‌دریایی" می‌باشد که در واقع امریکا و اروپا با این کار می‌خواهند توسط کنترول ارتش سرزمین‌های اسلامی امنیت مناطق‌غربی، منافع خود و حکومت یهود را از خطر مسلمانان حفظ نمایند. بلی؛ امریکا می‌خواهد که بالای بحیره مدیترانه تسلط داشته باشد و می‌خواهد کنترول کامل بالای ارتش منطقه (الجیریا، مراکش، ماریتانیا، لیبیا، مصر و تونس) داشته باشد تا مطابق دستورات‌اش عمل نماید.

سوم) حکام شیطان‌صفت، به عوض اعزام ارتش مسلمانان برای آزادی فلسطین و مسجدالاقصی از تجاوز و کشتار، آن‌ها را در اختیار امریکا قرار داده است. و در زمانی‌که یهود؛ برادران، اطفال و زنان مسلمان را توسط سلاح‌های امریکا و اروپا به قتل می‌رسانند، حکام منطقه از عساکر و افسران ما برای حفاظت یهود و منافع غربی استفاده می‌نمایند. هنگامی‌که ارتش مسلمانان تحت امر خائنین باشد، چگونه حکومت یهود از ما بترسد؟

ای مسلمانان! اشتراک نیرو‌های دریایی تونس، الجیریا، مصر و مراکش در تمرین مشترک نظامی با امریکا و اروپا که حکومت یهود را در جنایات‌اش حمایت می‌کند. در واقع پیمان‌دوستی با دشمن هنگام جنگ می‌باشد و پیمان‌دوستی با دشمن در حالت جنگ خیانت بزرگی‌ست که تنها یک خائن به ملت، دین و کشور‌اش مرتکب آن می‌گردد. زیرا، وی وجدان، مردانگی و عزت خود را از دست داده و این صفات را با خون مردم به قیمت بسیار ناچیز فروخته است.

ای عساکر و افسران! می‌بینید که این رهبران خائن چگونه شما را توسط توافق نامه‌های فاسد تحت امر دشمن، و دشمن مردم شما ساخته اند. بلی، آن‌ها شما را تحت رهبری دشمن در جریان جنگ در سرزمین مقدس فلسطین قرار داده است. آن‌ها شما را تحت اوامر امریکا قرار داده که می‌خواهد از دولت یهود محافظت نماید، آیا راضی هستید در حمایت حکومت جنایت‌کار که برادران شما را به قتل می‌رسانند، اشتراک نمائید؟! آیا این حقارت و بی‌شرمی را قبول دارید؟!

آیا زمان جنگ نرسیده است؟ برادران شما روز و شب توسط سلاح‌های امریکا و اروپا و توسط اوامر آن‌ها به قتل می‌رسند و شما تنها می‌بینید؟! آیا صدای فریاد و نالۀ یتیم و مردم داغ دیده را نمی‌شنوید؟! کجا هستید؟! چرا تعقل نمی‌کنید؟! آیا در میان شما مرد عاقل پیدا نمی‌شود؟! آیا خون در رگ‌های شما به جوش نمی‌آید، هنگامی‌که ظلم دولت یهود را در سرزمین مقدس می‌بینید و می‌شنوید؟! چگونه به این حکام خائن وفادار هستید؟! چرا اقدام نمی‌کنید؟! آیا در قرآن کریم نخوانده اید و درک نکرده اید که اعتماد بالای ظالمین گناه بزرگ و دارای عذاب سنگین است؟!

﴿وَلَا تَرْكَنُوا إِلَى الَّذِينَ ظَلَمُوا فَتَمَسَّكُمُ النَّارُ وَمَا لَكُمْ مِنْ دُونِ اللَّهِ مِنْ أَوْلِيَاءَ ثُمَّ لَا تُنْصَرُونَ﴾ ]هود:113[

ترجمه: و بر ظالمان تکیه ننمائید که موجب می‌شود آتش شما را فرا گیرد و در آن حال هیچ ولیّ و سرپرستی جز الله نخواهید داشت و یاری نمی‌شوید.

ای عساکر و افسران! انجام خیانت هیچ دلیلی ندارد و اطاعت از شخص خائن و غافل به امور مسلمانان درست نیست. و به شما کاملاً آشکار شده است که این حکام، جز محافظین دولت یهود، غلامان حلقه به گوش و پیرو اوامر دشمن، چیزی بیش نیستند، لذا؛ چگونه از آن‌ها پیروی می‌کنید؟! وقتی‌که شما را محافظین منافع امریکا و اروپا ساخته اند، پس چرا و چگونه از آن‌ها حفاظت می‌نمائید؟! به هوش بیائید و این توافق نامه‌های تحقیر‌آمیز نظامی با امریکا و انگلیس را مسترد کنید؛ پیمان‌فاسد با دشمن را ترک کنید و در کنار مردم خود، کشور خود و امت خود باشید و به ندای مالک حقیقی خود لبیک گوئید.

﴿يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا مَا لَكُمْ إِذَا قِيلَ لَكُمُ انفِرُوا فِي سَبِيلِ اللَّهِ اثَّاقَلْتُمْ إِلَى الْأَرْضِ أَرَضِيتُم بِالْحَيَاةِ الدُّنْيَا مِنَ الْآخِرَةِ فَمَا مَتَاعُ الْحَيَاةِ الدُّنْيَا فِي الْآخِرَةِ إِلَّا قَلِيلٌ * إِلَّا تَنفِرُوا يُعَذِّبْكُمْ عَذَاباً أَلِيماً وَيَسْتَبْدِلْ قَوْماً غَيْرَكُمْ وَلَا تَضُرُّوهُ شَيْئاً وَاللَّهُ عَلَى كُلِّ شَيْءٍ قَدِيرٌ﴾ ]توبه:38-39[

ترجمه: ای کسانی‌که ایمان آورده‌اید! چرا هنگامی‌که به شما گفته می‌شود: «به سوی جهاد در راه الله حرکت کنید!» بر زمین سنگینی می‌کنید (و سستی به خرج می‌دهید)؟! آیا به زندگی دنیا به جای آخرت راضی شده‌اید؟! با این که متاع زندگی دنیا در برابر آخرت، جز اندکی نیست. اگر (به سوی میدان جهاد) حرکت نکنید، شما را مجازات دردناکی می‌کند و گروه دیگری غیر از شما را به جای شما قرارمی‌دهد و هیچ زیانی به او نمی‌رسانید و الله بر هر چیزی تواناست.

دفتر مطبوعاتی حزب‌التحریر-ولایه تونس

#الأقصى_يستصرخ_الجيوش

#Aqsa_calls_armies  #OrdularAksaya  #AqsaCallsArmies

مترجم: عبدالله صالحی

ابراز نظر نمایید

سرزمین های اسلامی

سرزمین های اسلامی

کشورهای غربی

سائر لینک ها

بخش های از صفحه