دوشنبه, ۰۹ ربیع الاول ۱۴۴۲هـ| ۲۰۲۰/۱۰/۲۶م
ساعت: مدینه منوره
Menu
القائمة الرئيسية
القائمة الرئيسية

pr header

 

 

تاریخ هجری :2 شوال 1436
تاریخ میلادی : دوشنبه، 19 سبتامبر 2016م

شماره صدور: 1436 /059

دفتر مطبوعاتی
مرکزی

اعلامیه مطبوعاتی

امریکا نماینده هایش را در ایران با پیروزی نمایشی و جعلی استحکام بخشید

(ترجمه)

            تمثیل های مضحک امریکا که برای مدت ها طول کشید با نشست های طولانی خاتمه یافت. مذاکره کننده گان با زمزمه های پیروزی و شادمانی، نشست ویانا را ترک نموده و به خاطرآنچه که  در رابطه به توافق هسته ای  ایران منحیث یک قضیه تاریخی به نتیجه رسیدند، شرح دادند. چون آنچه که توقع می رفت اتفاق بیفتد، افتاد. این جلسات به جز خاک انداختن به چشم مردم از چیزی دیگر نماینده گی نمی کند. در حقیقت نشست های امریکا با اروپا بیشتر از ایران بود. این در حالت رخ داد که حتی ایران به اندازه امریکا علاقه مند نبود منحیث یک کشور هستوی در این گفتگوها پیروز شود.

 در این جلسات، بزرگترین دشمن تبدیل به بزرگترین دوست گردید. این توافق نشان می دهد که رابطه میان ایران و امریکا از زمان قبل از دوره اوباما وجود داشت. ضرور نیست آنچه را که بیش از یک دوره حکومت به ایران تذکر دادیم، که حاکمان ایران پالیسی های امریکا را در افغانستان، عراق، سوریه، لبنان و یمن تطبیق می کردند دوباره تکرار نمود. نقطه مهم این است که حالا حاکمان ایران ممکن آزاد باشند و به باداران شان وفادار بمانند. آنها بدین باور اند که این یک پیروزی الهی است. رسانه های ایران شایعات را زیر نام "شکست محکم متکبران بین المللی" به نشر می رسانند.

 مردم ایران این رسوای را که بالاخره حکام کشورشان پذیرفتند که انقلاب مردم ایران بر ضد حاکم مستبد سابق- محمد رضا شاه پهلوی- اشتباه بزرگ تاریخی بود، هرگز نخواهند پذیرفت. زیرا رضا شاه، کسیکه نماینده مستقیم بریتانیا بود، اشتباً نماينده امریکا متهم شده بود و شعاراش این بود-مرگ به امریکا و شیطان بزرگ، انگلیس. حقیقت این بود که امریکا در عقب این فعالیت ها نقش داشت تا اینکه او را شکست دهد و حکومت خمینی را به عوض اش بر سر قدرت بیآورد. از آن خاطر، سران بزرگ ایران بعد از باور نکردن به شعارهای پوچ و بی معنی حکومت خمینی، و حالا زندگی پر از رنج و مشقت که در نتیجه تحریم غربی ها در داخل کشور مردم را به ستوه آورده است و قرار گرفتن منابع کشور به نفع امریکا، وسیله ای شده است برای مانع تأسیس خلافت و این امر باعث برخوردها و جنگ ها که موجودیت امریکا را استحکام می بخشد، شده است.

از این لحاظ، توافق هستوی به میان آمد تا مشروعیت امریکا را در جهان اعلام نماید، چون مانع پیشرفت امریکا می گردید. حاکمان ایران را منحیث یک وسیله که توسط آنها فشار و تحریم های اروپای اعمال می شود، تحت فرمان خود در آوردند و تلاش کردند خطری را که از طرف ایران احساس می کردند از بین ببرند، و مانع تهدیدهای ایران بر نفوذ کشورهای غربی شوند. توقع می رود که بعد از بین بردن تحریم ها و فرستادن بیش از 150 ملیارد دلار به خزانه ایران، میل حاکمان این کشور به سوی آنها بیشتر شود و موضوعات منطقوی و قضایا را به نفع شیطان بزرگ فیصله کنند.

لذا، همان طوریکه نیکسون با چین دیدار نمود، به نظر می رسد که اوباما می خواهد با تهران دیدار نماید تا اینکه(عروسی متاح، عروسی خوشی) را با تهران تخصیص دهد. در حالیکه، رهبران ایران ازین شرم نمی کنند که شانه به شانه با کشورهای مقتدر برای زیر پا کردن تلاش های امت برای رها یافتن از تسلط غربی ها، اقدام می کنند. ما شاهد آنچه هستیم که در سوریه رخ می دهد؛ واضح ترین ثبوت نقش کثیف حاکمان خائن ایران می باشد.

ای مسلمانان! بعد از خطرات پالیسی های بین المللی که دولت امریکا یکجا با پیروان اش در سرزمین های اسلامی تحمیل می کند، برای تان واضح گردیده است. بناً، بالای هر یک شما فرض است که مانند یک جسم واحد علیه هر یک از دست نشانده های کفر مانند: حسن روحانی، بشار اسد، حیدر عبادی، جنرال عبدالفتاح سیسی و حزب ایران در لبنان، برخاسته و پلان های شان را از بین ببرید؛ زیرا هدف آنها اینست که می خواهند امت را کاملاً از بین ببرند. از اینرو، این پلان های امریکا بود و تا هنوز نیز وجود دارد که مسلمانان را با استفاده از پول و اسلحه برای تطبیق اهداف شان، علیه یکدیگر به جنگ بیندازد. آیا گوش شنوا و قلب آگاه وجود دارد تا گوش دهد و عمل کند؟

يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا اسْتَجِيبُوا لِلَّـهِ وَلِلرَّسُولِ إِذَا دَعَاكُمْ لِمَا يُحْيِيكُمْ وَاعْلَمُوا أَنَّ اللَّـهَ يَحُولُ بَيْنَ الْمَرْءِ وَقَلْبِهِ وَأَنَّهُ إِلَيْهِ تُحْشَرُون

[انفال:24]

ای کسانیکه ایمان آورده اید! به الله و رسولش جواب بدهید هنگامیکه او شما را فرا می خواند به سوی آنکه شما را جان بخشید و بفهمید که الله میان یک شخص و قلبش میآید و به سوی او باز خواهید گشت.
دفتر مطبوعات مرکزی حزب التحریر

ابراز نظر نمایید

سرزمین های اسلامی

سرزمین های اسلامی

کشورهای غربی

سائر لینک ها

بخش های از صفحه