دوشنبه, ۰۹ ربیع الاول ۱۴۴۲هـ| ۲۰۲۰/۱۰/۲۶م
ساعت: مدینه منوره
Menu
القائمة الرئيسية
القائمة الرئيسية

pr header

 

 

تاریخ هجری :17 محرم 1437
تاریخ میلادی : دوشنبه، 19 سبتامبر 2016م

شماره صدور: 003/ 1437

دفتر مطبوعاتی
مرکزی

اعلامیه مطبوعاتی

راه اندازی کمپاین جهانی برای حمایت از داعیان ازبکستان

(ترجمه)

کریموف خائن، ستمگر، دشمن الله سبحانه وتعالی، اسلام ومسلمانان تا هنوز دست از کینه توزی ونفرت علیه داعیان مخلص اسلام بر نداشته است. با آنچه قبلاً مانند: جرایم سنگین که نمایانگر دشمنی علیه الله سبحانه وتعالی، پیامبر صلی الله علیه وسلم وتطبیق شریعت مرتکب شده بود، بسنده نکرده حتی می خواهد از شعایر بزرگ دین جلوگیری نماید. جنایات رژیم ظالم کریموف رئیس جمهور ازبکستان بی شمار بوده، اما به عنوان نمونه به تعداد اندکی آن اشاره می نایم:

بستن رگبار مردم ملکی در اندیجان، حذف فزیکی اشخاص که با وی مخالفت فکری دارند، حتی توهین شعایر بزرگ اسلامی چون پوشیدن حجاب، گذاشتن ریش، به سر کردن دستار، منع کارمندان دولتی از ادای نماز، مانع شدن جوانان از ورود به مسجد وممانعت از افطار دسته جمعی در ماه مبارک رمضان می باشد. برعلاوه این جنایات، رژیم سفاک وخون آشام کریموف، رفتار وحشیانه ای با زندانیان انجام داده که زندانیان در توقیف خانه های این ظالم مصؤن نبوده وبطور متداوم مورد شکنجه، ظلم وجزاهای سنگین قرار می گیرند. این همه را به خاطر انجام می دهد تا عزم، اراده وعزت زندانیان را زیر سوال برده با زندانیان مبارزه نماید، اما این محبوسین مخلص هرگز ثبات خویش را از دست نداده هنوز هم در اطاعت از الله سبحانه وتعالی ومردود دانستن باطل از خود استقامت نشان داده صبر ومبارزه می کنند.

دفتر مطبوعات مرکزی حزب التحریر به خاطر افشای جرایم کریموف ستمگر که شب وروز به کمک حکام غربی وشرقی مرتکب این جنایت ننگین می شود، کمپاینی را به راه انداخته است تا بتواند از ظلم وبربریت که به صورت عام علیه داعیان مخلص ازبکستان وبه صورت خاص در زندان ها وتوقیف خانه ها صورت می پذیرد، پرده بردارد. بناً، از هر یک شما دعوت می نمایم تا با اشتراک خویش درین کمپاین از قهرمانانی حمایت نمائید که چون پیامبر صلی الله علیه وسلم با حکام ظالم وفرعونی مبارزه می نمایند.

این جنایات هرگز مانع گسترش دعوت حزب التحریر واحیائی دوباره زندگی اسلامی در عصر کنونی نخواهد شد. این صبر، ثبات وقربانی ها نمایانگر نزدیکی نصرت از جانب الله سبحانه وتعالی وبرگشت دین بزرگ وبا عظمت وی می باشد. الله سبحانه وتعالی چنین می فرماید:

تَبَ اللَّـهُ لَأَغْلِبَنَّ أَنَا وَرُسُلِی إِنَّ اللَّـهَ قَوِی عَزِیزٌ

] مجادله: 21 [

 الله سبحانه وتعالی چنین مقدر كرده است كه من وپیامبرانم قطعاً پیروز می‌ گردیم. بی‌ گمان الله سبحانه وتعالی نیرومند چیره است.

عثمان بخاش

رئیس دفتر مطبوعات مرکزی حزب التحریر

 

ابراز نظر نمایید

سرزمین های اسلامی

سرزمین های اسلامی

کشورهای غربی

سائر لینک ها

بخش های از صفحه