جمعه, ۲۱ مُحرم ۱۴۴۴هـ| ۲۰۲۲/۰۸/۱۹م
ساعت: مدینه منوره
Menu
القائمة الرئيسية
القائمة الرئيسية

pr header

 

 

تاریخ هجری :11 ذولحجه 1443
تاریخ میلادی : یکشنبه، 10 جولای 2022م

شماره صدور: 1443 AH / 040

دفتر مطبوعاتی
مرکزی

اعلامیه مطبوعاتی

رسول الله صلی‌الله‌علیه‌وسلم و اصحابش آن‌ها را از آنجا اخراج کردند و حکام آل‌سعود آنان را دوباره برمی‌گردانند! یک گزارش‌گر نظامی رژیم یهودی، بخش زنده‌ای سفرش را از ریاض پخش نمود

از أبي عبيدة بن الجرَّاح رضي الله عنه روایت است که گفت: آخرین سخنی‌که نبی صلی‌الله‌علیه‌و‌سلم به آن اشاره کرد، چنین بود:

«أَخْرِجُوا يَهُودَ أَهْلِ الْحِجَازِ، وَأَهْلِ نَجْرَانَ مِنْ جَزِيرَةِ الْعَرَبِ...» (مسند امام احمد)

ترجمه: از جزیره عرب یهود اهلِ حجاز را و اهل نجران(نصرانی را) اخراج کنید...

بازدید‌های اراذل و اوباش‌های رژیم یهودی از سرزمین حجاز، اکنون به صورت سیستماتیک فاش شد تا احساس شکست را در میان امت اسلامی ایجاد کنند. خبرنگار نظامی "شبکه 13" نهاد یهودی، سفرش را به شهر ریاض و چگونگی گشت وگذار در بازارهای آن را پخش کرد. در ویدیو دیده می‌‌شود، وی در حالی‌که به زبان عبری صحبت می‌کرد و مردم شهر را خطاب قرار می‌داد، به آن‌ها می‌گفت که از اسرائیل است.

سوال این‌‌جاست که چگونه این جنایتکار وارد کشور شد؟ کجا هستند سرویس‌/نهادهای امنیتی حاکمان آل‌سعود؛ در حالی‌که به توانایی‌شان در سرکوب مردم، مشهورند؟ کجاست نیروهای امنیتی فرودگاه/میدان هوایی که نام إيلون بن دافيد را خواند، او را متوقف نکرد و از او تحقیق ننمود؟ کجایند نظام پولیس آل‌سعود که خطبه‌های نماز جمعه و بحث‌های مردم را در شبکه‌های اجتماعی و حتی گفتگوهای مردم را در کافه‌ها ردیابی و در آن تجسس می‌کنند؟ آیا آن‌ها(یهود) می‌خواهند مردم باور کنند که هیچ مسلمانی از حجاز متعجب نشد و هیچ کس به نیروهای امنیتی احوال نداد که آن‌ها یک یهودی را دیدند که در سرک‌های ریاض گشت و پرسه می‌زند؟... بلکه، آن‌ها(آل سعود) در این طرح و دسیسه‌ای بر ضد جزیره اسلام، دخیل بودند.

امریکا و آنانی‌که از میان این حاکمان خیانتکار به آن(یهود) کمک می‌کند، عاجز هستند تا امت اسلامی را مجبور کنند که عادی‌سازی روابطه با "نهاد یهودی مسخ شده" را قبول کنند؛ بلکه زنان این امت فرزندان خود را با بغض و نفرت از این نهاد یهودی می‌پرورانند و مردان امت اسلامی فرزندان‌ خود را برای وقت مقرر آماده می‌کنند که رسول الله صلی‌الله‌علیه‌و‌سلم در رابطه به نهاد یهودی به نتیجه رسده بود؛ زمانی‌که رسول الله صلی‌الله‌علیه‌وسلم فرمودند:

«لاَ تَقُومُ السَّاعَةُ حَتَّى يُقَاتِلَ الْمُسْلِمُونَ الْيَهُودَ، فَيَقْتُلُهُمُ الْمُسْلِمُونَ حَتَّى يَخْتَبِئَ الْيَهُودِيُّ مِنْ وَرَاءِ الْحَجَرِ وَالشَّجَرِ، فَيَقُولُ الْحَجَرُ أَوِ الشَّجَرُ: يَا مُسْلِمُ يَا عَبْدَ اللَّهِ هَذَا يَهُودِيٌّ خَلْفِي فَتَعَالَ فَاقْتُلْهُ،‏ إِلاَّ الْغَرْقَدَ فَإِنَّهُ مِنْ شَجَرِ الْيَهُودِ»

ترجمه: قیامت برپا نمی‌شود؛ مگر آن‌که مسلمانان به جنگ با یهود برخیزند و مسلمانان آنان را به قتل رسانند تا آن‌که یهودیان خود را در پشت یک سنگ یا یک درخت پنهان کنند و آن سنگ یا درخت بگوید: ای مسلمان! ای بندۀ الله (سبحانه وتعالی)! این‌جا یک یهودی در عقب من است، بیا و او را به قتل برسان؛ جز درخت غرقد که چنین نمی‌گوید، چون آن درخت یهودیان است.

الله سبحانه‌وتعالی می‌فرماید:

﴿يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُواْ لاَ تَتَّخِذُواْ الْيَهُودَ وَالنَّصَارَى أَوْلِيَاء بَعْضُهُمْ أَوْلِيَاء بَعْضٍ وَمَن يَتَوَلَّهُم مِّنكُمْ فَإِنَّهُ مِنْهُمْ إِنَّ اللّهَ لاَ يَهْدِي الْقَوْمَ الظَّالِمِينَ﴾ [مائده: 51]

ترجمه: ای کسانی‌که ایمان آورده‌اید، یهود و نصاری را به دوستی نگیرید؛ چون بعضی آن‌ها دوستان بعضی دیگر اند؛ اگر کسی از میان شما با آن‌ها دوست باشد، پس از آن‌ها خواهد بود. حقیقتاً الله(سبحانه‌وتعالی) مردم ظالم را هدایت نمی‌کند.

انجینر صلاح الدين عضاضه

رییس دفتر مطبوعاتی مرکزی حزب التحریر

مترجم: داکتر زکریا

ابراز نظر نمایید

سرزمین های اسلامی

سرزمین های اسلامی

کشورهای غربی

سائر لینک ها

بخش های از صفحه