دوشنبه, ۰۹ ربیع الاول ۱۴۴۲هـ| ۲۰۲۰/۱۰/۲۶م
ساعت: مدینه منوره
Menu
القائمة الرئيسية
القائمة الرئيسية

pr header

 

 

تاریخ هجری :5 ربیع الاول 1437
تاریخ میلادی : چهارشنبه، 16 سبتامبر 2015م

شماره صدور:: 005

دفتر مطبوعاتی
ولايه سوریه

اعلامیه مطبوعاتی

کمپاینِ به ریسمان الله سبحانه وتعالی چنگ زنید نه به ریسمان غرب

(ترجمه)

غرب کافر تلاش دارد تا انقلاب شام را از مسیرش منحرف سازد، و با تلاش های پی در پی از هر وسیله ممکن استفاده می کند. آخرین تلاش آن تلاش شرم آور کنفرانس ریاض بود که در آن خواست تا انقلاب شام را از مسیرش که همانا «چنگ زدن به ریسمان الله سبحانه وتعالی» می باشد منحرف سازد و تحت رهبری ائتلاف ملی و دیگر گروه های ساخته شده ای دست غرب سمت و سو دهد. این کنفرانس ها مقدمه ای است برای انتقال قدرت به یک مزدور جدید تا نظام سکولر را در شام تأسیس نمایند، این کنفرانس به منظور آتش بس به حمایت رژیم توسط امریکا میان حکومت و گروه های مخالف دموکرات برگزار گردیده بود.

به تاریخ 11 سپتمبر 2015م، حزب التحریر اعلامیه ئی را در این مورد تحت عنوان «دو گروه شیطانی باهم متحد شده اند تا آتش بس را در داخل سوریه و مذاکرات را در سعودی به راه اندازند» که متن ذیل در آن تذکر گردیده بود:

کسانیکه به خاطر آتش بس و مذاکرات تلاش می ورزند، ملیشه های مخرب هستند که علیه سرزمین شام دسیسه می سازند و رهبری آنان به دست کشورهای شرقی و غربی می باشد، که توسط امریکا(دشمن اسلام و مسلمانان) رهبری می گردد. اشخاص که مزدور و آله ای دست رژیم خائین سوریه و کشورهای همسایه هستند، ظاهراً خود شان را بنام مقاومت گرا ضد نظام خائین سوریه قلم داد می نمایند، در حالیکه توسط امریکا رهبری می گردند. همچنان در آن ذکر شده، اگر به پس زمینه این کنفرانس ها و دلائل برگزاری آن نظر انداخته شود، در خواهیم یافت که امریکا در ایجاد ائتلاف گروه های میانه رو و قابل قبول مردم سوریه برای آوردن بدیلی که منافع امریکا را تأمین سازد، ناکام بوده است.

آنان بارها از اصطلاحاتی همچو «ثبات و حدت مخالفین و...» استفاده نموده اند تا بتوانند از خواست مردم شام نمایندگی نمایند. منظور همه این کنفرانس ها همین بوده و یکدیگر را به وحدت فراه می خوانند، اما واضحاً نمی گویند بالای چه وحدت خواهند کرد. اگر آنان می خواستند انگیزه وحدت خویش را آشکار سازند، مبارزه علیه خیزش های مسلمانان و حاکمیت اسلام را اعلام می داشتند. به این اساس حزب التحریر-ولایه سوریه کمپاین را تحت نام «به ریسمان الله سبحانه وتعالی چنگ زنید نه به ریسمان غرب» به راه انداخته است. این کمپاین را به خاطر انجام می دهیم تا معلوم گردد که به جز اعمال با ثبات که الله سبحانه وتعالی را راضی می سازد؛ چیزی دیگر مانند راضی ساختن غرب ثابت بوده نمی تواند. این کار تحقق پیدا نخواهد نمود، الی اینکه خلافت واقعی که رسول الله صلی الله علیه وسلم مژده برگشت آن را داده است، با پروسه های کاذبی حکومت های دموکراتیک که غرب کافر می خواهد بالای مسلمانان تحمیل نماید، هرگز ممکن نیست. ما به تمام گروه های مخلص بیان می نمائیم که این نوع وحدت ها را رد نموده به ریسمان الله سبحانه وتعالی چنگ زده تمام کفار ومزدوران خائین اش را ریشه کن کنید. چنانچه الله سبحانه وتعالی می فرماید:

وَاعْتَصِمُوا بِحَبْلِ اللَّهِ جَمِيعًا وَلَا تَفَرَّقُوا

[آل عمران: 103]

                                   وهمگی[مسلمانان] به رشته(ناگسستنی قرآن) الله چنگ زنيد و پراگنده نشوید.

احمد عبدالوهاب

رئیس دفتر مطبوعاتی حزب التحریر-ولایه سوریه

ابراز نظر نمایید

سرزمین های اسلامی

سرزمین های اسلامی

کشورهای غربی

سائر لینک ها

بخش های از صفحه