دوشنبه, ۰۹ ربیع الاول ۱۴۴۲هـ| ۲۰۲۰/۱۰/۲۶م
ساعت: مدینه منوره
Menu
القائمة الرئيسية
القائمة الرئيسية

pr header

 

 

تاریخ هجری :25 شوال 1440
تاریخ میلادی : سه شنبه، 25 جون 2019م

شماره صدور:1440/64

دفتر مطبوعاتی
ولايه پاكستان

اعلامیه مطبوعاتی

وابستگی بجوا – عمران به ابزار استعماری سازمان ملل، چرخ حاکمیت سیاسی هند را به گردش در می‌آورد!

(ترجمه)

پس از آن‌که نامزدی هند برای چوکی مؤقتی شورای امنیتِ سازمان ملل‌متحد که به تاریخ 25 ژوئیه 2019م توسط 55 عضو گروهِ صلح‌جویانۀ آسیایی – اقیانوسیه به شمول پاکستان به امضا رسید؛ این رژیم با انتهای قهر ‌و‌ غضب این مجلس رو‌برو شد؛ چون  ظاهراً حمایت دشمنانۀ دولت هندو را رد می‌کند. بر اساس توجیهات آن‌ها؛ سخن‌گویان این رژیم ادعا می‌کنند که عضویت در ساز‌مان ملل اجباری‌ست و در جهانِ امروز مسلمانان نمی‌توانند که در انزوا قرار گیرند. با این طرز‌دید؛ این رژیم مسلمانان را در معرضِ خطر ‌بزرگ قرار می‌دهد و سلطۀ آن‌ها را در دستانِ ملل‌متحد می‌سپارند؛ که در حقیقت، یکی از ابزارِ قدرت‌های استعماری بوده و اعضای دایمی شورای امنیتی این سازمان می‌باشند. قدرت‌های استعماری، ملت‌های دیگر را چنان در دامِ تار ‌سازمانی انداخته‌اند که تنها خود‌شان از امتیاز حقوق ‌"ویتو" مستفید می‌شوند. در واقع؛ ملل‌متحد چنان سازمانِ خون‌خواری‌ست که شعارِ حقوق‌بشر را سر می‌دهد؛ ولی حتی برای یک لحظه، نه از کشتار ‌مسلمانان فلسطین، سوریه و بوسنیا دست می‌کشد و نه از اشغال کشمیر، تامیر‌شرق، برما و افغانستان. در حقیقت؛ این ملل متحد است که در پی عادی‌سازی اشغالِ وحشیانۀ حاکمیت یهود و دولت هند در منطقه است؛ در حالی که مقاومت مسلحانۀ مسلمانان با شرف را عمل تروریستی قلمداد می‌کند.

ای مسلمانانِ‌پاکستان! این رژیم، دولت پاکستان را به سازمانِ وابسته می‌سازد که تسلط کفار را بالای امور مسلمین تضمین می‌نماید در حالی‌که الله سبحانه‌و‌تعالی می‌فرماید:

﴿وَلَن يَجْعَلَ اللَّهُ لِلْكَافِرِينَ عَلَى الْمُؤْمِنِينَ سَبِيلًا

[نساء: 144]

ترجمه: و خداوند هرگز کافران را بر مؤمنان تسلّطی نداده است.

در حقیقت؛ سازمان ملل طفلِ نا‌مشروع از بطنِ اتحاد ملت‌هاست که در سال 1920م بعد از کنفرانسِ صلح پاریس در سال 1919م متولد شد. زمانی‌که قدرت‌های صلیبی استعماری وقت، تصمیم بر انهدامِ دولت خلافت را گرفته بودند. بدین‌ترتیب ملل ‌متحد به منظورِ پیاده نمودن دساتیرِ بین‌المللی ایجاد شد؛ که در واقع دولت خلافت برای قرونِ متمادی چنین وحدتِ دوجانبه را شکل داده بود که رهبری‌اش را در جهان بی‌نظیر و بی‌رقیب ساخته بود. فلهذا؛ هیچ مجبور نیستیم که در مقابل امر الله سبحانه‌و‌تعالی ایستاده‌گی کرده و باعثِ خشم و غضبِ الله سبحانه‌و‌تعالی گردیم. تنها خلافت بر منهج‌نبوت عضویتِ تمام بازیچه‌های استعماری را به شمول بانک جهانی IMF و ملل متحد رد می‌نماید. دولت خلافت با متحد‌ساختن تمام امت، قدرت مسلمین را تحت دولت واحد، نیرو‌مند خواهد ساخت تا در مقابل دشمنان، با یکه‌تازی‌اش در جهان مقابله نماید. این دولت مقتدر تلاش خواهد نمود تا اسلام را من‌حیث شیوۀ درست زنده‌گی در شبه‌قارۀ هند دوباره احیا نماید؛ همان‌گونه که قرن‌ها قبل تمام ساکنین هند را از ظلم و بربریت عقیدوی حاکمیتِ هند آزاد ساخت که برای سال‌ها باعثِ ذلالت و گمراهیِ این مردم گردیده بود.

دفترِ ‌مطبوعاتی حزب‌التحریر – ولایۀ پاکستان

مترجم: عبدالله‌ صالحی

ابراز نظر نمایید

سرزمین های اسلامی

سرزمین های اسلامی

کشورهای غربی

سائر لینک ها

بخش های از صفحه