پنجشنبه, ۱۹ ذیحجه ۱۴۴۲هـ| ۲۰۲۱/۰۷/۲۹م
ساعت: مدینه منوره
Menu
القائمة الرئيسية
القائمة الرئيسية

pr header

 

 

تاریخ هجری :9 ذولقعده 1441
تاریخ میلادی : سه شنبه، 30 جون 2020م

شماره صدور: 1441 / 74

دفتر مطبوعاتی
ولايه پاكستان

اعلامیه مطبوعاتی

وابستگی شدید پاکستان به "جامعۀ جهانی" در امر باز نگه‌داشتن هند به‌خاطر حملاتش؛ فقط دولت هندو را در دشمنی‌اش علیه اسلام جسور می‌سازد

(ترجمه)

شاه محمود قریشی، وزیر خارجه پاکستان، ضمن تقبیع حمله‌ای‌که به‌تاریخ 29 جون/ژوئن 2020م، بر "بازار حصص پاکستان/بورس پاکستان (Pakistan's Stock Exchange) رخ داد، هند را متهم این حمله کرد و شدیداً اظهار نمود: «ما هر استراتیژی و نیرنگ هند را ناکام خواهیم ساخت و به‌طور مزید هند را در مقابل جهان بی‌نقاب می‌کنیم.» لیکن، استراتیژی رژیم باجوا-عمران برای بی‌نقاب کردن هند در مقابل دنیا ناکام شده است؛ زیرا "شورای امنیت سازمان ملل متحد (UNSC)" در برابر اشغال‌‌های وحشیانه‌ای دوست‌دارانش؛ مانند: دولت هندو و نهاد یهودی؛ مثل کور، لال و گنگ عمل می‌کند. رژیم باجوا-عمران تحت تقاضا و دیکته‌های امریکا، افواج شجاع پاکستان را به‌خاطر دادن جواب دندان شکن جلوگیری نمود و این کار رژیم، عملاً هژمونی/بالادستی منطقوی دولت هندو را تسهیل می‌بخشد. از سوی دیگر، رژیم پاکستان به‌منظور فریب دادن مردم مسلمان پاکستان و کشمیر اشغال‌شده به‌خاطر انفعال جنایی (یا خاموش نشستن در برابر جرایم) در عقب قضیه استیناف‌خواهی از ملل متحد (UN) می‌ایستد و پنهان می‌شود.

از ذهنیت شکست‌خورده‌ی رژیم باجوا-عمران این مسأله واضح می‌شود که وی به‌خاطر مسائل امنیت داخلی پاکستان به‌طور مسلسل از "شورای امنیت سازمان ملل متحد (UNSC )" طلب کمک و استیناف‌خواهی نموده است. از جمله پنج عضو دایمی "شورای امنیت سازمان ملل متحد (UNSC)" کسانی‌اند که به دولت هندو و نهاد یهودی درس جرم ورزیدن بر علیه اسلام و مسلمانان را می‌آموزانند.  بناءً، امریکا خودش سرزمین‌های اسلامی را اشغال نموده است. از سوی دیگر، امریکایی‌که امروزه بر جهان اسلام حاکمیت می‌کند، این امر را نه تنها با ضعیف‌ترین نیرنگ‌ خود؛ یعنی توسط مهار کردن و جلوگیری از حمله دندان‌شکن افواج مسلح انجام می‌دهد؛ بلکه اشغال‌گری دولت هندو و نهاد یهودی را در هر فرصتی مطلوب مستحکم می‌سازد. روسیه قبل از این‌که خون‌ پاک مسلمانان سوریه را در رودخانه‌ها‌ جاری سازد تا تخت و تاج بشارالاسد ستمگر را حفظ کند، بر چیچن و افغانستان نیز تجاوز کرده بود. ‏چین مسئول یک نسل کشی فرهنگی بر علیه میلیون‌ها مسلمان ایغور است؛ درحالی‌که همراه دولت هندو بر سر لکه‌دار ساختن سرزمین اسلامی کشمیر اشغال‌شده رقابت می‌ورزد. بریتانیا قرن‌های شرارت استعماری خود را علیه مسلمانان تا اکنون رها نکرده است؛ بناءً، با وجود نفوذ کم رنگ‌اش، باز هم در  پروژه‌های مخرب صلیبی که در هر کجا ظهور می‌کند، شرکت می‌نماید. ‏فرانسه مسلمانان را در کشورهای مستعمره سابق‌اش در افریقا مورد قتل عام و تجاوز قرار داد و اکنون آنان را از طریق استعمار اقتصادی فقیر می‌کند. دیگر این‌که یک کارزار/کمپاین شرورانه و فاسد را بر علیه اسلام به عنوان طریقه/روش زنده‌گی من‌حیث یک افتخار و الگوی حامل سکولاریسم لیبرال، رهبری می‌کند. این بود چند مثالی از اعضای دایمی شورای امنیت.

ای مسلمانان پاکستان!

استراتیژی رژیم باجوا-عمران این است تا امنیت ملی ما را به دست استعمارگران کافر تسلیم نماید، همان کافرانی‌که با دولت هندو در دشمنی عملی علیه اسلام و مسلمانان رقابت می‌کنند.‌ علاوه بر این، ضمن فرماندهی صدها هزار سرباز مسلمانی‌که به راحتی می‌توانند نیروهای مسلح بزدل و متفرق دولت هندو را در کشمیر اشغال‌شده شکست بدهند؛ ولی بجوا-عمران ترس و هیبت کاذب جنگ را در میان‌شان پخش نمود تا آنان را مهار سازد. بدین‌سان، رژیم باجوا-عمران بی‌‌تحرکی و بی‌عملی در مقابل حملات دولت هندو را من‌حیث یک فضیلت و افتخار می‌داند و ما را متقاعد می‌کند تا نیش‌های متکرر دولت هندو را تحمل کنیم؛ درحالی‌که ما تمام ابزار قطع سر این مار نیش‌دار را در اختیار داریم. انفعال جنایی یا جرایم بی‌تحرک رژیم باجوا-عمران این امر را واضح ساخت که این تنها خلافت است که به‌طور موثر ما را از گزند دشمنان‌مان حفظ نگه‌ خواهد داشت.  رسول الله صلى الله عليه وسلم می‌فرماید:

«إِنَّمَا الْإِمَامُ جُنَّةٌ يُقَاتَلُ مِنْ وَرَائِهِ وَيُتَّقَى بِهِ» (صحیح المسلم)

ترجمه: امام (خلیفه) سپری است که از ورای آن جنگیده می‌شود و به وی پناه برده می‌شود.

‏فلهذا، این تنها خلافت است که در مقابل دشمنان عملی امت یک موقف حربی/جنگی اختیار می‌نماید و توافق‌نامه‌های عادی‌سازی و معاهداتی‌که همرای‌شان به امضاء رسیده را تار تار و منسوخ خواهد کرد. ‏خلافت به تنهایی فعالیت سیاسی را به‌منظور متحد ساختن دولت‌های فعلی اسلامی اتخاذ خواهد کرد تا تحت حاکمیت‌اش درآیند و تا در نهایت به یک قدرت عظیم در جهان تبدیل شوند. بناءً، بگذارید همگی‌مان تقاضا کنیم که افسران افواج مسلح‌مان نصرت ‌(حمایت مادی)شان را برای تأسیس مجدد خلافت راشدۀ ثانی بر منهج نبوت عطاء نمایند؛ آن‌گاه دشنمان ما ترسیده و راه فرار را به پیش خواهند گرفت. بدین‌گونه، کسانی‌که خواهان پیروزی و نوشیدن جام شهادت‌اند، بر آنان است تا همین اکنون نصرت‌شان را برای امیر حزب‌التحریر، شیخ عطاء بن خلیل ابوالرشته، بدهند.

دفتر مطبوعاتی حزب‌التحریر-ولایه پاکستان

مترجم: داکتر زکریا

ابراز نظر نمایید

سرزمین های اسلامی

سرزمین های اسلامی

کشورهای غربی

سائر لینک ها

بخش های از صفحه