پنجشنبه, ۱۲ ربیع الاول ۱۴۴۲هـ| ۲۰۲۰/۱۰/۲۹م
ساعت: مدینه منوره
Menu
القائمة الرئيسية
القائمة الرئيسية

pr header

 

 

تاریخ هجری :1 محرم 1442
تاریخ میلادی : پنج شنبه، 20 آگوست 2020م

شماره صدور:۲ / ۱۴۴۲

دفتر مطبوعاتی
ولايه پاكستان

اعلامیه مطبوعاتی

به رسمیت شناختن دولت یهود یا پذیرش مشروط‌اش؛ نیست مگر هم‌دستی در خیانت به سرزمین مقدس فلسطین!

(ترجمه)

عمران خان در مصاحبۀ تلویزیونی که به تاریخ ۱۸ آگست/اوت سال ۲۰۲۰ م پخش شد، به رسمیت شناختن دولت جنایت‌کار یهود را رد کرد، اما عدم پذیرش آن را با دقت بالایی مشروط به آزادسازی فلسطین دانست. به طور مشابه، عربستان سعودی "معاهدۀ صلح با توافق بین‌المللی" را به عنوان شرطی برای به رسمیت شناختن دولت یهودی پیش گرفته‌است.

در مقابل، امارات متحدۀ عربی با بی‌شرمی، ارتباطات دیپلماتیک بی‌قید و شرط با دولت یهود را برقرار کرده‌است. با این حال، همۀ حکامی‌که دولت یهود را قبول می‌کنند –چه به صورت مشروط و چه بدون قید و شرط– در خیانت به سرزمین مقدس فلسطین شریک اند؛ سرزمینی‌که مردم نجیب‌اش تا آخرین نفس خود می‌جنگند. علاوه بر این، سقوط حتمی دولت یهود در وحی الهی نیز مشخص شده‌است. پیمان‌های پنهانی و آشکار این حاکمان با دولت یهود برای محافظت از این دولت، آن‌گاه که وقت‌اش فرا رسد، به فریادش نخواهد رسید.

ریشه‌کن کردن کامل دولت یهود تنها راه‌حل قابل قبول برای سرزمین مقدس فلسطین است، زیرا این دولت در تمامیت خود متصرف غیرقانونی سرزمین مقدس مسلمانان می‌باشد. از این رو، از عمران خان می‌پرسیم، منظورت از به رسمیت شناختن غیرقانونی دولت یهود پس از آزادسازی فلسطین دقیقاً چیست؟ در حقیقت، حاکمان تحت حمایت غرب پاکستان و عربستان سعودی متعهد به راه‌حل "دو کشور" اند، یعنی بازگشت به مرزهای پیش از ۱۹۶۷ م که در آن دولت یهود ۷۸٪ از سرزمین مقدس مسلمانان را غصب کرده‌بود. علاوه بر این، دولت یهود با اشاره به معاهدات‌اش در ۱۹۶۷م می‌گوید که می‌خواهد دولت، به اصطلاح، فلسطین را با تقلیل ۱۲٪ باقی این سرزمین، به یک زندان باز افتخارآمیز بدل کند. این حکام نمی‌توانند با پنهان شدن پشت زبان دیپلماتیک خویش، امت اسلامی را فریب دهند. قوم غاصب، که این حکام با آن‌ها پیمان و شرایط می‌گذارند، هرگز حتی با پیامبران الله سبحانه وتعالی رضایت نداشتند و پس از عهد، پیمان خویش را پاره کردند. این حاکمان به زودی به اذن الله سبحانه وتعالی به خاطر این خیانت فجیع، عاقبت خود را به دست این امت خواهد دید. 

ای نیروهای مسلح مسلمانان! نگاه امت به سرفرماندهی کل ارتش‌های مسلمان دوخته شده‌است. نیروهای مسلح نجیب هر یک پاکستان، ترکیه، مصر یا ایران می‌توانند به اذن الله سبحانه وتعالی دولت نامشروع یهود را از بین ببرند. شیخ تقی الدین النبهانی رحمه الله دولت یهود را به سایه رژیم‌های فعلی تشبیه کرده بود؛ هنگامی‌که این رژیم‌ها از بین بروند، سایۀشان نیز از بین می‌رود. تنها راه‌حل واقعی برای فلسطین راه‌حلی است که توسط عمر رضی الله عنه و صلاح الدین رحمه الله برگزیدند. بدین ترتیب، امت منتظر اقدام شریف اردو/ ارتش است تا غاصبان قدرت را از بین ببرند و برای تأسیس مجدد خلافت راشده به منهج نبوت نصرت دهند. در حقیقت، تنها خلافت خواهد توانست این مژدۀ رسول الله صلی الله علیه وسلم را که در حدیثی از ابوهریره رضی الله عنه چنین روایت شده‌است برآروده کند:

«لاَ تَقُومُ السَّاعَةُ حَتَّى يُقَاتِلَ الْمُسْلِمُونَ الْيَهُودَ فَيَقْتُلُهُمُ الْمُسْلِمُونَ حَتَّى يَخْتَبِئَ الْيَهُودِيُّ مِنْ وَرَاءِ الْحَجَرِ وَالشَّجَرِ فَيَقُولُ الْحَجَرُ أَوِ الشَّجَرُ يَا مُسْلِمُ يَا عَبْدَ اللَّهِ هَذَا يَهُودِيٌّ خَلْفِي فَتَعَالَ فَاقْتُلْهُ،‏ إِلاَّ الْغَرْقَدَ فَإِنَّهُ مِنْ شَجَرِ الْيَهُودِ»

ترجمه: قیامت برپا نمی‌شود؛ مگر آن‌که مسلمانان به جنگ با یهود برخیزند و مسلمانان آنان را به قتل رسانند، تا آن‌که یهودیان خود را در پشت یک سنگ یا یک درخت پنهان کنند و آن سنگ یا درخت بگوید: ای مسلمان! ای بندۀ الله (سبحانه وتعالی)! این‌جا یک یهودی در عقب من است، بیا و او را به قتل برسان؛ جز درخت غرقد که چنین نمی‌گوید، چون آن درخت یهودیان است.

دفتر مطبوعاتی حزب‌التحریر – ولایه پاکستان

مترجم: صالح مصلح

ابراز نظر نمایید

سرزمین های اسلامی

سرزمین های اسلامی

کشورهای غربی

سائر لینک ها

بخش های از صفحه