پنجشنبه, ۱۳ رجب ۱۴۴۲هـ| ۲۰۲۱/۰۲/۲۵م
ساعت: مدینه منوره
Menu
القائمة الرئيسية
القائمة الرئيسية

pr header

 

 

تاریخ هجری :5 محرم 1442
تاریخ میلادی : دوشنبه، 24 آگوست 2020م

شماره صدور:۰۳/۱۴۴۲

دفتر مطبوعاتی
ولايه پاكستان

اعلامیه مطبوعاتی

کمپاین: تنها خلافت اسلامی می‌تواند ارتش پاکستان را برای آزاد ساختن کشمیر اشغالی بسیج کند! #خلافت_کشمیر_را_آزاد_خواهد_ساخت

(ترجمه)

داعیان خلافت کارزار گسترده‌ای را در سطح این سرزمین آغاز کرده و خواستار تأسیس مجدد خلافت شدند که ارتش پاکستان را برای آزادسازی کشمیر بسیج می‌سازد. حقیقت این است که مسلمانان کشمیر اشغالی با تحمل معلول شدن توسط گلوله‌ها، بی‌احترامی به زنان مسلمان عفیف و شهادت مردان، اعم از پیر و جوان در محاصره نیروهای هندو-مودی وارد سال دوم خود شده اند. بناءً حكم الله سبحانه وتعالی در چنین وضعیت اسفبار جنگ با این دشمن است؛ زیرا الله سبحانه وتعالی می‌فرماید:

 [وَاقْتُلُوهُمْ حَيْثُ ثَقِفْتُمُوهُمْ وَأَخْرِجُوهُم مِّنْ حَيْثُ أَخْرَجُوكُمْ ۚ وَالْفِتْنَةُ أَشَدُّ مِنَ الْقَتْلِ]

[ بقره: 191]

ترجمه: و هر کجا مشرکان را یافتید، به قتل رسانید و آنان را از همان وطن که شما را آواره کردند برانید و فتنه‌گری (آنان) سخت‌تر و فسادش بیشتر از جنگ و کشتار است و در مسجد الحرام با آنها جنگ مکنید؛ مگر آنکه پیشدستی کنند.

برای ما واضح است که غفلت درازمدت حکام پاکستان در نظام چهارچوب نظام دموکراسی که جز نافرمانی از الله سبحانه وتعالی چیزی دیگری نیست؛ هیچ‌گاهی ارتش توان‌مند این کشور را که آرزوی آزادسازی آن را دارند بسیج نخواهد کرد. حاکمان پاکستان نه تنها افتخار شهادت‌طلبی و پیروزی را در ارتش پاکستان انکار کردند، بلکه با برابر دانستن جهاد با بی‌عدالتی و دشمنی، این افتخار را برای همه مردان مسلمان تنومند که از قدرت کافی برخوردار بودند، انکار کردند. بتاریخ ۱۸ دسمبر ۲۰۱۹ عمران خان به اساس دستور بادارش در واشنگتن گفت: «هرگاه بعد از این اگر کسی بخواهد که برای جهاد به کشمیر برود، در حقیقت به مسلمانان کشمیری ستم کرده است. کسی‌که چنین تلاشی را انجام دهد، دشمن پاکستان و مسلمانان کشمیر خواهد بود.»

 یگانه دولتی‌که می‌تواند به حکم الله سبحانه وتعالی ارتش مسلح ما را بسیج نماید، دولتی‌ست که نسبت به هرچیز دیگر به حکم الله متعال اولویت می‌دهد که آن همانا خلافت اسلامی برمنهج نبوت است. تعریف جهاد برای امت اسلامی قربانی ما و جان جهت بدست آوردن جنت، پیروزی بر ظالمان و بلند کردن پرچم لا اله الله می‌باشد. تعریف خلافت برای امت حمل دعوت به اسلام، گشودن سرزمین‌های جدید به اسلام و فشار بالای هر دشمنی که  میل به منزوی ساختن سرزمین‌های مسلمانان دارد.

ای مسلمانان پاکستان: داعیان خلافت کارزار گستردۀ را در سطح کشور آغاز کرده و خواهان احیای خلافت بر منهج نبوت اند که در آن جهاد را به عنوان فریضه‌ای از جانب الله سبحانه‌وتعالی برای خود می‌دانند. لذا برای ما لازم است که از مدافعان خلافت حمایت کنیم؛ زیرا آن‌ها سخن‌رانی‌های عمومی، گردهمایی‌ها و گفت‌گوهای را با اهل نفوذ و قدرت و فعالین رسانه‌های اجتماعی به پیش می‌برند. برای همه ما لازم و ضروری‌ست که  یک‌جا با آن‌ها برای تأسیس دوبارۀ خلافت اسلامی بر منهج نبوت تلاش نماییم تا افسران و ارتش شجاع ما سرانجام بتوانند با جهاد در راه الله سبحانه وتعالی گام برداشته و خود را از این ذلت راهی بخشند.

ای ارتش مسلمانی پاکستان! این ماه محرم‌الحرام است، ماه مقدسی‌که تقویم هجری ما را آغاز می‌کند. این پیشینیان شجاع و نترس شما انصار بودند که به رسول الله صلی الله علیه وسلم نصرت دادند و از وی با دل و جان حمایت کردند؛ طوری‌که رسول الله صلی الله علیه وسلم از مکه  به مدینه جهت تأسیس دولت اسلامی هجرت نمود. سپس این همان انصار بودند که با غلبه بر دشمن پیروزی پس از پیروزی را به ارمغان آورده و امت اسلامی را در مسیر پیش‌رفت سلطۀ اسلام برای قرن‌ها قرار داند. بناءً یک دورۀ جدید دیگر برای حاکمیت اسلام نیز در انتظار شماست؛ دورۀ جدیدی‌که با اعطای نصرت شما به حزب‌التحریر برای اقامه خلافت بر منهج نبوت آغاز می‌شود. حزب‌التحریر شما را به انجام فریضه ای می‌خواند، پس به دعوت‌اش لبیک گویید!

دفتر مطبوعاتی حزب التحریر- ولایه پاکستان

مترجم: ابوزید

ابراز نظر نمایید

سرزمین های اسلامی

سرزمین های اسلامی

کشورهای غربی

سائر لینک ها

بخش های از صفحه