سه شنبه, ۱۳ جمادی الثانی ۱۴۴۲هـ| ۲۰۲۱/۰۱/۲۶م
ساعت: مدینه منوره
Menu
القائمة الرئيسية
القائمة الرئيسية

pr header

 

 

تاریخ هجری :7 ربیع الاول 1442
تاریخ میلادی : شنبه، 24 اکتبر 2020م

شماره صدور:21 / 1442

دفتر مطبوعاتی
ولايه پاكستان

اعلامیه مطبوعاتی

کدام یک از ارتش‌های مخلص سرزمین‌های اسلامی برای دفاع از عزت و شرف رسول محبوب ما حضرت محمد مصطفی صلی الله علیه وسلم حاضر است تا در تحت رهبری یک خلیفه راشد بسیج شود؟

(ترجمه)

چنان‌که مسلمانان در سراسر جهان زندگی رسول الله صلی الله علیه وسلم را در این ماه مبارک ربیع‌الاول به خاطر دارند، به تاریخ 21 اکتوبر 2020م کارتون‌های موهن به رسول الله صلی الله علیه وسلم از روزنامه طنز شارلی ابدو به روی ساختمان‌های دولتی در شهرهای مونپلیه و تولوز فرانسه برای مدت چندین ساعت قرار گرفت. این امر خشم مسلمانان را در سراسر جهان بر انگیخت؛ ولی حکام سرزمین‌های اسلامی هم‌چون اجساد بی‌احساس و بی‌حرکت به حال خود باقی ماندند و هیچ گونه واکنشی در برابر این رذالت از خود نشان ندادند؛ در حالی‌که رسول الله صلی الله علیه وسلم می‌فرماید:

«لاَ يُؤْمِنُ أَحَدُكُمْ حَتَّى أَكُونَ أَحَبَّ إِلَيْهِ مِنْ وَلَدِهِ وَوَالِدِهِ وَالنَّاسِ أَجْمَعِينَ» [بخاری و مسلم]

ترجمه: مؤمن شمرده نمی‌شود یکی از شما مگر آن‌که مرا از فرزند، پدر و از همه مردمان دیگر بیشتر دوست داشته باشد.

اگرچه این حاکمان کسانی اند که به میلیون‌ها نفر از سپاهیان مسلمان را که حاضر اند برای دفاع از شرف و عزت رسول الله صلی الله علیه وسلم جان خود را فدا کنند، دستور می‌دهند. اما با آن‌هم هیچ‌گونه اقدام قابل توجهی نشان ندادند تا از شر دولت‌های غربی  برای همیشه رهایی یابند.

ای مسلمانان پاکستان!

به مقدسات اسلام بدون پاسخ دندان‌شکن بی‌حرمتی و اهانت صورت می‌گیرد، به این دلیل که ما در زیر بار حاکمانی قرار گرفته ایم که جز نافرمانی الله و رسولش چیزی بلد نیستند. کفار هرگز از اهانت‌های پی‌درپی شان نسبت به دین ما، به پیامبر محبوب ما، به مقدسات ما، به زندگی، سرزمین‌ها و عزت و شرف ما دست نخواهند کشید تا این که سپر خود، خلافت بر منهج نبوت را دوباره تأسیس نماییم که بر اساس آن‌چه الله سبحانه‌وتعالی نازل فرموده حکم می‌کند. این همان خلافتی است که سلطان عبدالحمید ثانی خلیفه عثمانی فرانسه و انگلیس را با تهدید از طریق انسجام نیروهای مسلح خلافت با راه‌اندازی جهاد مقدس وادار کرد که از توهین به رسول الله صلی الله علیه وسلم دست بردارند. این همان امام/خلیفه راشد است که یک بار دیگر فرزندان مخلص ما را که شهادت را به اندازۀ دوست دارند که کفار از مرگ می‌ترسند، انسجام می‌بخشد. رسول الله صلی الله علیه وسلم می‌فرماید:

«إِنَّمَا الإِمَامُ جُنَّةٌ يُقَاتَلُ مِنْ وَرَائِهِ وَيُتَّقَى بِهِ فَإِنْ أَمَرَ بِتَقْوَى اللَّهِ  عَزَّ وَجَلَّ وَعَدَلَ كَانَ لَهُ بِذَلِكَ أَجْرٌ وَإِنْ يَأْمُرْ بِغَيْرِهِ كَانَ عَلَيْهِ مِنْهُ»  [مسلم]

ترجمه: امام سپر است؛ مردم به پیروی از او با کفار می‌جنگند و به او پناه می‌برند. اگر او به تقوای الهی و عدالت، دستور دهد، در قبال آن، به او اجر و پاداش می‌رسد. و اگر  به غیر از آن (به ظلم وستم دستور دهد)، بهره‌ ای از گناه می‌برد.

ای نیروهای مسلح مسلمان پاکستان!

آیا دوست ندارید از نخستین کسانی باشید که در دفاع از عزت وشرف رسول اکرم صلی الله علیه وسلم تحت قیادت یک خلیفه واحد منسجم شوید؟ کدام یک از شما از نخستین نصرت دهندگان خواهد بود تا خلافت بتواند آتش و رعد و برق شما را پرتاب دهد و کفار را به عقب براند؟ کدام یک از نیروهای مسلح مخلص از نخستین کسانی خواهد بود که به احیای خلافت بر منهج نبوت با پیروی از سنت سردار پیامبران حضرت محمد مصطفی صلی الله علیه وسلم مبادرت ورزد؟ بناءً همین حالا نصرت دهید/حمایت مادی خود را اعطا کنید تا بزرگ‌ترین پاداش الهی در بهترین مقام جنت شامل حال تان شود. افتخار همراهی با رسول الله صلی الله علیه وسلم را در بهشت جاویدان بدست بیاورید، همراهی که قطعا در این دنیای زودگذر متصور نیست.

دفتر مطبوعاتی حزب‌التحریر-ولایه پاکستان

مترجم: حذیفه مستمر

ابراز نظر نمایید

سرزمین های اسلامی

سرزمین های اسلامی

کشورهای غربی

سائر لینک ها

بخش های از صفحه