جمعه, ۱۴ ذیقعده ۱۴۴۲هـ| ۲۰۲۱/۰۶/۲۵م
ساعت: مدینه منوره
Menu
القائمة الرئيسية
القائمة الرئيسية

pr header

 

 

تاریخ هجری :6 رمضان 1360
تاریخ میلادی : یکشنبه، 18 آوریل 2021م

شماره صدور: ۶۵ / ۱۴۴۲

دفتر مطبوعاتی

اعلامیه مطبوعاتی

ارزش خون مؤمنان و احترام رسول الله نزد رژیمی‌که در رابطه‌اش با دولت صلیبی فرانسه لجاجت می‌کند

(ترجمه)

مقامات حکومتی امروز هجدهم اپریل/آوریل ۲۰۲۱م، در جریان ماه مبارک رمضان – ماهی‌که شیاطین به زنجیر کشیده شده‌اند – نیروی مرگ‌باری را بر معترضانی روانه کردند که خواستار اخراج سفیر فرانسه به‌خاطر هتک حرمت رسول الله صلی الله علیه وسلم بودند. خشم گستردۀ مردم لرزه بر تن این رژیم انداخته‌است تا جایی‌که آنان را به آرامش فرا می‌خواند و برای موقف پُرگناهش توجیهات دروغین می‌آورد؛ دقیقاً به مانند کاری‌که مشرف در جولای/ژوئیه ۲۰۰۷م در عملیات غم‌انگیز لعل مسجد انجام داد.

ای مسلمانان نیروهای پولیس و استخبارات/اطلاعات پاکستان! همین حالا در این ماه مبارک شمشیرهای‌تان را بشکنید و سلاح‌های‌تان را غلاف کنید. همان‌گونه که احترام رسول الله صلی الله علیه وسلم واجب‌الحرمت است، حفظ حرمت خون یک مؤمن نیز حتمی می‌باشد. رسول الله صلی الله علیه وسلم فرمودند:

«قَتْلُ الْمُؤْمِنِ أَعْظَمُ عِنْدَ اللَّهِ مِنْ زَوَالِ الدُّنْيَا» (نسایی)

ترجمه: بزرگی خسارت قتل یک مؤمن در پیشگاه الله (سبحانه وتعالی) بیش‌تر از نابودی همۀ دنیا است.

اجرای دساتیر خائنین در نافرمانی‌شان از الله سبحانه وتعالی شما را از عذاب الله سبحانه وتعالی در آخرت نجات نخواهد داد. رسول الله صلی الله علیه وسلم دستور دادند:

«لَا طَاعَةَ لِمَخْلُوقٍ فِي مَعْصِيَةِ اللَّهِ عَزَّ وَجَلَّ» (احمد)

ترجمه: فرمان‌برداری از مخلوق جائز نیست، اگر در نافرمانی از الله (سبحانه وتعالی) باشد.

این رژیم برای فرانسه و دولت‌های اروپایی کافر غلامی می‌کند، به فشارهای بین‌المللی سر خم می‌کند و خود را تسلیم مفاهیم غربی همچون "آزادی بیان" کرده‌است؛ مفهومی‌که از مسلمانان می‌خواهد ناسزاگویی به مقدسات‌شان را تحمل کنند.

ای مسلمانان پاکستان! ای علما و رسانه‌های‌شان! این رژیم جنایت‌کار اوضاع را به گند کشیده‌است، چون نمی‌خواهد سفیر فرانسه را اخراج کند، همان‌طور که وعدۀ این کار را داده‌بود. این رژیم با کلمه کلمۀ هر جمله‌اش خوشنودی اربابان صلیبی خود را می‌طلبد، هرچند الله سبحانه وتعالی فرموده‌است:

﴿وَلَن تَرْضَىٰ عَنكَ الْيَهُودُ وَلَا النَّصَارَىٰ حَتَّىٰ تَتَّبِعَ مِلَّتَهُمْ﴾ [بقره: ۱۲۰]

ترجمه: هرگز یهود و نصارا از تو راضی نخواهند شد (تا به‌طور کامل تسلیم خواسته‌های آن‌ها شوی و) از آیین آنان پیروی کنی.

این رژیم جنایت‌کار ادعای صلح دارد، حال‌آن‌که دقیقاً همانند ارباب صلیبی‌اش بر خون مسلمانان تجاوز می‌کند، هرچند الله سبحانه وتعالی فرموده‌است:

﴿وَإِذَا قِيلَ لَهُمْ لَا تُفْسِدُوا فِي الْأَرْضِ قَالُوا إِنَّمَا نَحْنُ مُصْلِحُونَ﴾ [بقره: ۱۱]

ترجمه: و هنگامی‌که به آنان گفته شود: «در زمین فساد نکنید» می‌گویند: «ما فقط اصلاح کننده ایم.»

اکنون زمانی‌ست که مؤمنان باید بر حق استوار بمانند و از هیچ چیزی جز الله سبحانه وتعالی در ماه تنزیل قرآن کریم نترسند.

ای مسلمانان نیروهای مسلح پاکستان! غرب می‌کوشد ارزش‌هایش را از طریق حکامی‌که به فشارهای غربی گردن نهاده‌اند، بر مسلمانان تحمیل کند. فرانسه تغییر موضع در این اظهارات رئیس جمهورش را که گفته‌بود: «ما از کارتون‌های‌مان کوتاه نمی‌آییم.» با استکبار رد کرد. آیا مردی از میان شما است که مانند سلطان عبدالحمید ثانی از احترام رسول الله صلی الله علیه وسلم و حرمت خون مسلمانان حفاظت کند؟! به‌خاطر آورید که آن خلافت سلطان عبدالحمید ثانی بود که دولت‌های اروپایی کافر و ناسزاگو را با بسیج نیروهای مسلح مسلمانان تهدید کرد تا از هتک حرمت نبی خاتم صلی الله علیه و سلم جلوگیری کند. پس برای تأسیس مجدد خلافت بر منهج رسول الله صلی الله علیه وسلم نصرت را اعطا کنید. تنها در آن هنگام است که باری دیگر امامی خواهیم داشت که شما را برای حفاظت از شعایر اسلامی به راه می‌اندازد. رسول الله صلی الله علیه وسلم فرمودند:

«إِنَّمَا الإِمَامُ جُنَّةٌ يُقَاتَلُ مِنْ وَرَائِهِ وَيُتَّقَى بِهِ فَإِنْ أَمَرَ بِتَقْوَى اللَّهِ عَزَّ وَجَلَّ وَعَدَلَ كَانَ لَهُ بِذَلِكَ أَجْرٌ وَإِنْ يَأْمُرْ بِغَيْرِهِ كَانَ عَلَيْهِ مِنْهُ» (مسلم)

ترجمه: امام (حاکم) سپری است که از عقب‌اش جنگ می‌شود و به آن پناه برده می‌شود. اگر به تقوا از الله (سبحانه وتعالی) امر کند و عدالت داشته‌باشد پاداش (بزرگی) را نصیب خواهد شد، و اگر به غیر آن امر کند نتیجۀ کارش را خواهد گرفت.

دفتر مطبوعاتی حزب‌التحریر – ولایه پاکستان

مترجم: محمد حارث پویا

ابراز نظر نمایید

سرزمین های اسلامی

سرزمین های اسلامی

کشورهای غربی

سائر لینک ها

بخش های از صفحه