چهارشنبه, ۰۵ ذیقعده ۱۴۴۲هـ| ۲۰۲۱/۰۶/۱۶م
ساعت: مدینه منوره
Menu
القائمة الرئيسية
القائمة الرئيسية

pr header

 

 

تاریخ هجری :9 شوال 1442
تاریخ میلادی : جمعه، 21 می 2021م

شماره صدور:۷۶ / ۱۴۴۲

دفتر مطبوعاتی
ولايه پاكستان

اعلامیه مطبوعاتی

دلیل تداوم اشغال وحشیانۀ یهود

(ترجمه)

این آتش‌بس، نه به اشغال یهود که از سال ۱۹۴۸م تاکنون ادامه دارد، پایان می‌دهد، و نه ارتش‌های مسلمانان را از وظیفۀشان برای آزادسازی حتی یک وجب سرزمین مقدس فلسطین سبک‌دوش می‌کند. واضح است که حکام مسلمانان یگانه مانع موجود سر راه آزادسازی سرزمین‌های مسلمانان اند. عارف علوی، رئیس جمهور پاکستان، در مصاحبه‌ای با آژانس خبری بریتانیا ادعا کرد: «امت مسلمه به تنهایی خودش توانایی مقابله با اسرائیل را ندارد، چون ما ضیعف استیم.» او هم‌چنان اذعان داشت: «ما هم ... تجاوز اسرائیل را محکوم کردیم؛ مسلمانان به تنهایی در سطح جهانی ضعیف اند، ازین‌رو باید به صدای قدرت‌مندان گوش کنیم.» این ادعای غلط عارف علوی نیز یکی دیگر از سخنان جنرال باجوا است؛ کسی‌که زبانش را از سر خشم موجود در نیروهای مسلح پاکستان به‌خاطر موقف ضعیف‌اش در مورد مسجدالاقصی، کشمیر و حرمت پیامبرمان صلی الله علیه وسلم، بسته است؛ کسی‌که بخواهد خیانت حکام سرزمین‌های مسلمانان را که واضحاً در مغایرت با احکام الله علیم و خبیر قرار دارد بپوشاند، تلاشی ناکام را انجام داده‌است.

امروزه تنها هفت بزرگ‌ترین ارتش مسلمانان نسبت به ۱۷۶۰۰۰ سرباز بزدل دولت یهود، جمعاً ۲۷۸۷۵۰۰ شیر غران را دربر می‌گیرند که با تمام وجودشان خواهان شهادت و پیروزی اند. تسلیحات امت بزرگ مسلمه به مراتب از یهود اشغالگر کوچک، باوجود برخورداری از حمایت امریکا بیش‌تر است. موشک‌های بالستیک پاکستان می‌تواند برای هدف قرار دادن تل آویو حرکت کند و یک پوشش مؤثر را برای بسیج نیروهای زمینی و آزادسازی مسجدالاقصی بسازند. دولت یهود از همه‌طرف، اعم از زمین، دریا و هوا، در محاصرۀ سرزمین‌های مسلمانان قرار دارد. اردن، ترکیه، مصر، عربستان سعودی و مراکش به‌آسانی می‌توانند خطوط عرضۀشان را بر دولت یهود قطع کنند و آن را با اعمال تحریم‌ها به اختناق اقتصادی بیاورند. پس واضح می‌شود که مشکل نه در ضعف امت، بلکه در خیانت افرادی همانند میر جعفر و میر صدیق در حکومت بجوا – عمران است.

ای مسلمانان نیروهای مسلح پاکستان! این حکام خائن را بتکانید، هم‌چون جنگ‌جویی‌که خاک را هنگام آماده‌گی گرفتن برای نبرد می‌تکاند. نگذارید این حکام بی‌ریشه شما را از نابود کردن اشغال یهود ممانعت کنند، حال‌آن‌که الله سبحانه وتعالی در مورد بزدلی‌شان چنین هشدار داده‌است:

﴿وَلَتَجِدَنَّهُمْ أَحْرَصَ النَّاسِ عَلَى حَيَاةٍ وَمِنَ الَّذِينَ أَشْرَكُواْ يَوَدُّ أَحَدُهُمْ لَوْ يُعَمَّرُ أَلْفَ سَنَةٍ وَمَا هُوَ بِمُزَحْزِحِهِ مِنَ الْعَذَابِ أَن يُعَمَّرَ وَاللّهُ بَصِيرٌ بِمَا يَعْمَلُونَ﴾ (البقره: ۹۶)

ترجمه: و آن‌ها را حریص‌ترین مردم – حتی حریص‌تر از مشرکان – بر زندگی (این دنیا، و اندوختن ثروت) خواهی یافت تا (آن‌جا) که هر یک از آن‌ها آرزو دارد هزار سال عمر به او داده شود، درحالی‌که این عمر طولانی او را از کیفر (الهی) باز نخواهد داشت، و الله (سبحانه وتعالی) به اعمال آن‌ها بیناست.

تنها اعلام محض جهادتان باعث می‌شود نیروهای یهود به دست‌پاچه شوند، چه برسد به این‌که عملاً با آنان بجنگید. الله سبحانه وتعالی برای‌تان اطمینان داده‌است:

﴿لَن يَضُرُّوكُمْ إِلاَّ أَذًى وَإِن يُقَاتِلُوكُمْ يُوَلُّوكُمُ الأَدْبَارَ ثُمَّ لاَ يُنصَرُونَ﴾ (آل‌عمران: ۱۱۱)

ترجمه: آن‌ها (اهل کتاب، مخصوصاً یهود) هرگز نمی‌توانند به شما زیان برسانند،‌ جز آزارهای مختصر، و اگر با شما پیکار کنند به شما پشت خواهند کرد (و شکست می‌خورند؛) سپس کسی آن‌ها را یاری نمی‌کند.

و وقتی دولت‌های غربی‌یی که قرن‌ها یهودیان را تفتیش می‌کردند و حالا تنها به‌منظور پیش‌برد منافع‌شان از آن استفاده می‌کنند، نیروهای واحد امت مسلمه را در حال حرکت علیه یهودیان ببینند، سریعاً آنان را به حال خودشان رها خواهند کرد. الله سبحانه وتعالی می‌فرماید:

﴿بَأْسُهُمْ بَيْنَهُمْ شَدِيدٌ تَحْسَبُهُمْ جَمِيعًا وَقُلُوبُهُمْ شَتَّى ذَلِكَ بِأَنَّهُمْ قَوْمٌ لَّا يَعْقِلُونَ﴾ (حشر: ۱۴)

ترجمه: پیکارشان در میان خودشان شدید است، (اما در برابر شما ضعیف!) آن‌ها را متحد می‌پنداری، درحالی‌که دل‌های‌شان پراکنده است؛ این به‌خاطر آن است که آن‌ها قومی استند که تعقل نمی‌کنند.

الله سبحانه وتعالی در کتابی‌که هیچ شک و ریبی در آن وارد نیست، شما را از واقعیت یهودیان اطمینان داده‌است؛ پس حرکت کنید. حکام فعلی پاکستان و محافظین یهودیان اشغال‌گر را براندازید و در عوض‌شان خلافت به‌طریقۀ پیامبر صلی الله علیه و سلم را تأسیس کنید و به راه بیفتید! اقصی برای آمدن ارتش صلاح الدین ایوبی جدید می‌گرید، پس استجاب‌اش کنید!

#اقصی_ارتش‌ها_را_صدا_می‌زند

#الأقصى_يستصرخ_الجيوش

#AqsaCallsArmies

دفتر مطبوعاتی حزب‌التحریر – ولایه پاکستان

مترجم: محمد حارث پویا

ابراز نظر نمایید

سرزمین های اسلامی

سرزمین های اسلامی

کشورهای غربی

سائر لینک ها

بخش های از صفحه