پنجشنبه, ۱۹ شوال ۱۴۴۳هـ| ۲۰۲۲/۰۵/۱۹م
ساعت: مدینه منوره
Menu
القائمة الرئيسية
القائمة الرئيسية

pr header

 

 

تاریخ هجری :15 رمضان 1443
تاریخ میلادی : شنبه، 16 آوریل 2022م

شماره صدور:55/1443

دفتر مطبوعاتی

اعلامیه مطبوعاتی

فراخوان برای آزادی نوید بت؛ کسی‌که از تاریخ 11 می 2012 بدین‌سو تنها به دلیل مبارزه برای آزادی پاکستان از استعمار امریکایی در بند بسر می‌برد!

(ترجمه)

تاریخ 11 می 2022 میلادی، درست ده سال از اختطاف نوید بت توسط ارگان‌های امنیتی پاکستان سپری شد؛ کسی‌که جلو چشمان فرزندان و همسایه‌گانش از منزل مسکونی‌اش واقع شهر لاهور اختطاف شد. خیلی دردآور است که چهار فرزند معصومش به مدت ده سال از شفقت و آغوش مهربان پدر دور مانده اند. نوید بت؛ انجنیر برق و سخنگوی رسمی حزب التحریر-ولایه پاکستان می‌باشد. بیشتر از یک دهه نوید جسورانه صدای خود را برای آزادی پاکستان از استعمار امریکایی از طریق یگانه راه مطمن و عملی آن، یعنی تأسیس دوباره خلافت به منهج نبوت بلند کرد. حکام پاکستان نوید را زندانی ساخته اند؛ در حالی‌که تمام سهولت‌های ممکن را به جاسوس هندی کلبوشان جادو فراهم ساخته است. آیا وقت آزادی نوید فرا نرسیده است؛ درحالی‌که کمیسیون استیناف پاکستان ماده شماره860-P را مبنی بر نا پدید شدن اجباری به تاریخ 4 جنوری 2018 میلادی صادر کرد؟

ای مسلمانان پاکستان، ژورنالستان، انجمن‌های حقوقی، سازمان‌های حقوق بشر و کمیسیون‌های دیپلوماتیک!

فراخوان برای آزادی نوید بت؛ کسی‌که برای وحدت جهان اسلام منحیث یگانه دولت خلافت قدرتمند صدای خود را بلند نمود!

بتاریخ 14 دسمبر 2003 میلادی نوید بت اظهار داشت: «به عوض تأسیس خلافت و متحد ساختن کشورهای آسیای مرکزی، حکام پاکستان در حال اعمار دیوارها در مرز دیورند هستند، اما مرزهای خویش را با هند، کشوری‌که اتباع مسلمان خویش را به قتل می‌رساند، باز نگهداشته است.

فراخوان آزادی نوید بت؛ کسی‌که برای حکم به ما انزل الله دعوت می‌کرد!

بتاریخ 21 فبروری 2008 میلادی نوید بت اظهار داشت: «خاتمه دادن به نمایش دموکراسی قضیه سرنوشت‌ساز می‌باشد تا با تأسیس خلافت هیچ راهی برای ایجاد قوانین نماند که منافع استعماری را تأمین کند، زیرا در آن صورت قانون الله سبحانه و تعالی بطور قطعی یگانه قانون روی زمین خواهد بود.»

فراخوان برای آزادی نوید بت؛ کسی‌که برای آزادی سرزمین های اشغال شده صدایش را بلند کرد!

بتاریخ 17 فبروری 2005 میلادی نوید بت بیان داشت: «کشمیر تنها توسط  جهاد با ارتش قدرتمند و مجهز از اشغال هندوها آزاد شده می‌تواند.»

فراخوان برای آزادی نوید بت؛ کسی‌که برای دعوت و جهاد جهت اظهار دین الله سبحانه و تعالی صدایش را بلند کرد!

بتاریخ 9 اکتوبر 2009 میلادی نوید بت مستقیماً ارتش مسلح پاکستان را خطاب قرارداد: «شما بزرگترین قدرت نظامی مسلمان از آسیای میانه الی بحر هند هستید. این مسئولیت شماست تا از مسلمانان این منطقه حفاظت نمایید! برخیزید و به حزب التحریر برای تأسیس دوباره خلافت نصرت دهید و لقب انصار ثانی را در تاریخ از آن خود نمایید! بدون شک این سعادت دنیا و آخرت می‌باشد.»

فراخوان برای رهایی نوید بت؛ توسط هر اسلوب موجود نزد شما!

چنانچه رسول صلی الله علیه وسلم می‌فرماید:

﴿مَنْ نَفَّسَ عَنْ مُؤْمِنٍ كُرْبَةً مِنْ كُرَبِ اَلدُّنْيَا، نَفَّسَ اَللَّهُ عَنْهُ كُرْبَةً مِنْ كُرَبِ يَوْمِ اَلْقِيَامَةِ

(رواه مسلم)

ترجمه: اگر کسی سختی از سختی‌های دنیا را از مؤمنی برطرف کند، الله یکی از سختی‌های روز قیامت را از او برمی‌دارد.

دفتر مطبوعاتی حزب التحریر-ولایه پاکستان

مترجم: خالد "سیف الله"

ابراز نظر نمایید

سرزمین های اسلامی

سرزمین های اسلامی

کشورهای غربی

سائر لینک ها

بخش های از صفحه