شنبه, ۲۶ ذیقعده ۱۴۴۳هـ| ۲۰۲۲/۰۶/۲۵م
ساعت: مدینه منوره
Menu
القائمة الرئيسية
القائمة الرئيسية

pr header

 

 

تاریخ هجری :8 ذولقعده 1443
تاریخ میلادی : سه شنبه، 07 جون 2022م

شماره صدور:68/1443

دفتر مطبوعاتی

اعلامیه مطبوعاتی

محکومیت‌ها و تحریم‌ها از متوقف ساختن کفرگویی‌های مسلسل و دوامدار ناکام ماندند؛ پس چرا حالا به سوی راه‌حل واقعی، یعنی تأسیس خلافت گام برنداریم؟

 

توهین و حمله بر مقدسات از دنمارک و فرانسه به بقیه اروپا و سپس به آمریکا نیز انتشار یافت؛ اما حالا حتی سر حد آن به هندوهای ضعیف مشرک رسیده است. عزت پیامبر محبوب ما صلی‌الله علیه و سلم منشأیی برای استهزاء و تمسخر کردن به شکل علنی مبدل شده است. امروزه هر مرد و زن ضعیف و حقیر می‌تواند کفرگویی کند، چرا؟ چون ما خلیفه نداریم تا از عزت و وقار پیامبر ما حمایت کند. حاکمان فعلی مسلمانان، اعم از دیکتاتور و دیموکرات هرگز نمی‌توانند حافظان عزت پیامبر ما صلی‌الله علیه و سلم باشند؛ در عوض آن‌ها پاسداران دساتیر استعماری جهانی و سیکولاریستی هستند و اسلام را تنها گذاشتند. از زمانی‌که امت وزن و سنگینی خود را از دست داده است، تقدس و احترامی هم به هیچ دینی باقی نمانده است. این حاکمان فقط به دلیل فشار جامعه محکومیت‌های  میان‌تهی را در زبان بازگو می‌کنند. آن‌ها فقط دیدگاه و منظر مردمی را کنترول می‌کنند، مانند؛ اشارات و حرکات بی‌معنی در مقابل اسلام هراسی. آن‌ها با سخن زدن در چهار چوکات استعمار، مانند سازمان ملل مسئولیت خود را ادا کرده و دل خودرا خوش می‌کنند، اما هرگز یک اقدام عملی و استوار بر نداشته اند. در دوران خلافت، قدرت‌های بزرگ آن زمان به مقدسات اسلام اعتنا و احترام می‌کردند و از توهین و تمسخر خبری نبود. چنانکه سلطان عبدالحمید ثانی کفرګویی‌های فرانسه و بریتانیا را به وسیله تهدید با جهاد و اردو/ارتش امت مسلمه خاموش ساخت.

در نبود خلافت منحیث سپر، امروز "راجادیر مودی" به عداوت و دشمنی قد علم کرده است. او به زور کشمیر را غصب و اعضای رهبری کشمیر را به حبس ابد محکوم کرده و نظاره‌گر تخریب مساجد بود. او دختران مسلمان را از پوشیدن حجاب، که حق مسلم شان است، محروم کرد. در عین حال، محاکم وی مسلمانان را از عمل به دین شان نیز محروم ساخته است. چرا مودی این کار را نکند، وقتی‌که "جنرال باجوا" و حامیانش؛ کسانی‌که مسئول متوقف ساختن مودی هستند؛ اما برای اجرای دساتیر بادارش، آمریکا از مودی پیشی می‌گیرد! هندوها هم هدیۀ آتش‌بس را در خط کنترول می‌دهند، چون اردو/ارتش وی توسط چین متزلزل شده است. آن‌ها در مورد وسیع ساختن ارتباطات تجارتی در کانال‌های رسمی سخن می‌زنند و کانال‌های مخفی عقب دروازه را محفوظ نگه می‌دارند. آن‌ها در حضور اربابان غربی خویش برای مهار ساختن مسلمانان پاکستان قبل از هند امتیاز گیری می‌نمایند. آن‌ها از اسالیب ظالمانه برای جلوگیری مسلمانان از داشتن مفکوره و مفهوم جهاد و خلافت استفاده می‌کنند. آن‌ها برای ضعیف ساختن روحیۀ مسلمانان بخاطر شهادت و پیروزی، اقتصاد ضعیف و نیاز به موقعیت اقتصادی را توجیه کرده و به رخ مسلمانان می‌کشند. با وجود این، مسلمانان پاکستان برای قربانی دادن برای الله سبحانه وتعالی آماده اند تا روحیه جنگی نبرد تبوک دوباره احیاء شود و تمام کشمیر آزاد گردد.

ای افسران نظامی اردو/ارتش پاکستان ! حمایت کامل و دایمی عزت پیامبر ما مستلزم چند قدم محدود شماست! حزب‌التحریر را در راستای تأسیس خلافت بر منهج نبوت نصرت دهید! این خلافت است که زبان و دست متکبران و کفرگویان را کوتاه می‌کند، آن وقت است که کفرگویی و توهین به مقدسات را فقط در خواب خواهند دید و بس. این خلافت است که شما را در راه شهادت و پیروزی برای الله سبحانه و تعالی تشویق و برای مغلوب ساختن هندوها بسیج می‌کند. این خلافت است که به جای حاکمان و فرماندهان نظامی غاصب، حاکمان و فرمانروایانی را جاگزین می‌کند که شما آن‌ها را و آن‌ها شما را دوست می‌دارند! برای آن‌ها مهم‌تر از مقدسات مسلمانان، که دین حق و پیامبر صلی‌الله علیه و سلم است، چیزی دیگری مهم نیست. تمام این‌ها می‌تواند فقط در طی چند ساعت توسط دستان شما تحقق پیدا کند! بدون شک، این بار سنگینی است، در گردن شما که باید آن عزت را برگردانید؛ چون شما نزد الله سبحانه و تعالی مسئول هستید! همین حالا نصرت دهید و بجای سخنان میان‌تهی صدای تکبیرات پیروزی را بالای کافران بلند کنید!

الله سبحانه و تعالی می‌فرماید:

﴿وَمَا عَلَيْنَآ إِلَّا ٱلْبَلَٰغُ ٱلْمُبِينُ [یاسین – 17]

ترجمه: و بر عهده ما چیزی جز از ابلاغ آشکار و واضح نیست.

دفتر مطبوعاتی حزبالتحریر-ولایه پاکستان 

 مترجم عبدالرحمن قاطع

 

ابراز نظر نمایید

سرزمین های اسلامی

سرزمین های اسلامی

کشورهای غربی

سائر لینک ها

بخش های از صفحه