چهارشنبه, ۱۹ ذیقعده ۱۴۴۴هـ| ۲۰۲۳/۰۶/۰۷م
ساعت: مدینه منوره
Menu
القائمة الرئيسية
القائمة الرئيسية

pr header

 

 

تاریخ هجری :3 شوال 1444
تاریخ میلادی : یکشنبه، 23 آوریل 2023م

شماره صدور:شماره صدور: 33 / 1444

دفتر مطبوعاتی
ولايه پاكستان

اعلامیه مطبوعاتی

دیدار وزیر امور خارجه پاکستان با دولت هندو، سیاست‌های ضد مسلمان این کشور را تقویت کرده و از اشغال کشمیر حمایت می‌کند!

(ترجمه)

سخنگوی وزارت امور خارجه تأیید کرد که بلاول بوتو زرداری، وزیر امور خارجه پاکستان، به تاریخ 4 و 5 می 2023م برای شرکت در نشست سازمان همکاری شانگ‌های به شهر «گوا» هند سفر می‌کند. این اولین سفر یک وزیر امور خارجه پاکستان به هند، در دوازده سال اخیر است. این دیدار در زمانی انجام می‌شود که تنها سه‌‌ونیم سال از زمان تصاحب اجباری کشمیر توسط دولت هندو می‌گذرد. مودی به عنوان گام بعدی خود مسلمانان هند را به طرز وحشیانه‌ای سرکوب می‌کند؛ در حالی که افراطیون او آن‌ها را به شهادت می‌رساند. حالا جسارت افراطیون به جایی رسیده که نمایندگان مسلمان را در پخش زنده تلویزیونی کشته اند.

سفر وزیر امور خارجه پاکستان پس از افشاءسازی‌هایی صورت گرفت که در آن، ساتیا پال، حاکم اسبق کشمیر اشغالی، هم‌دستی دولت مودی در حمله پُلواما را افشا‌ء کرد. مودی یک بمباردمان هوایی تلافی‌جویانه را در بالاکوت آغاز کرد و همین روی کرد وحشیانه او را قادر ساخت که در انتخابات پیروز شود. این دیدار ثابت می‌کند که مودی به دلیل بزدلی رهبری نظامی و سیاسی ما شجاعت انجام همه‌ی این کارها را داشت. در واقع، حکام پاکستان حامی دولت هندو هستند؛ در حالی‌که بیانیه‌های ضد هند بلاول بوتو فقط برای فریب مسلمانان است. آیا نشست سازمان همکاری شانگ‌های، که تحت نفوذ چین استعمارگر قراردارد، از حرمت خون مسلمانان کشمیر مهم‌تر است؟ پس چرا وزیر امور خارجه پاکستان باید از دولت هندو دیدن کند و در برابر سیاست‌های ضد پاکستانی و ضد مسلمان آنها تسلیم شود؟

جمعیت مسلمان هند یکی از بزرگترین جمعیت‌های مسلمان در جهان است. دولت هندو از دو طرف توسط بیش از یک میلیون سرباز نظامی مسلمان از پاکستان و بنگله‌دیش احاطه شده است؛ در حالی‌که بیش از 3صدهزار مجاهد طالبان توانایی خود را در برابر ائتلاف صلیبی 42 کشور ثابت کرده اند. پس چگونه است که اوباش‌های هندو خانه‌های مسلمانان را ویران می‌کنند، پسران جوان را در محضر عام به دار آویزان می‌کنند، حجاب خواهران مسلمان را ممنوع می‌کنند و علناً به مقدسات تجاوز می‌کنند؟

دولت هندو به دلیل سستی/خاموشی حکام پاکستان، بنگله‌دیش و عرب جسارت پیدا کرده و در عوض، آن‌ها برای دوستی با این قصابان باهم رقابت می‌کنند. این حکام لشکر مسلمانان را برای حفاظت از خون مسلمانان، مقدسات و نوامیس آنان بسیج نمی‌کنند. در عوض، آن‌ها به سوی دشمنان استعمارگر، چه امریکا و چین، می‌دوند تا آن‌ها را راضی نگهداشته و برای تحقق برنامه‌های‌شان از هیچ سعی دریغ نمی‌کنند.

ای نیروهای مسلح پاکستان! خون هر مسلمانی‌که در کشمیر اشغالی و هند مجروح یا شهید شد، بر گردن شماست. بر شما واجب است که این رژیم‌های خائن را سرنگون کنید و برای اقامه خلافت به حزب التحریر نصرت فراهم کنید. آن وقت است که خلیفه شما محمد بن قاسم را از میان شما برای فرماندهی حمله به راجا دهیر امروزی منصوب کرده و می‌فرستد. در آن زمان است که دولت خلافت کشمیر را آزاد می‌کند،  پادشاه متکبر هندو را مجبور به تعظیم در برابر اسلام می‌کند و جزیه را بر هندوها وضع می‌کند. پس این دولت خلافت خواهد بود که بار دیگر کل منطقه از جمله میانمار (برما) را تحت حاکمیت و عدالت اسلام خواهد آورد.

ای نیروهای مسلح پاکستان! پای پیش گذاشته و نصرت را در اختیار حزب التحریر برای تاسیس خلافت به منهج نبوت قرار دهید! ان شاء الله پروردگارتان شما را بر دشمنان‌تان پیروز می‌گرداند! الله سبحانه وتعالی می‌فرماید:

﴿إِنْ يَنْصُرْكُمُ اللَّهُ فَلَا غَالِبَ لَكُمْ وَإِنْ يَخْذُلْكُمْ فَمَنْ ذَا الَّذِي يَنْصُرُكُمْ مِنْ بَعْدِهِ وَعَلَى اللَّهِ فَلْيَتَوَكَّلِ الْمُؤْمِنُونَ﴾ [آل‌عمران:۱۶۰]

ترجمه: اگر الله شما را یاری کند، هیچ کس بر شما پیروز نخواهد شد! و اگر دست از یاری شما بردارد، کیست که بعد از او، شما را یاری کند؟ و مؤمنان، تنها بر الله باید توکل کنند.

دفتر مطبوعاتی حزب التحریر -ولایه پاکستان

مترجم: ابوبکر کابلی

 

ابراز نظر نمایید

سرزمین های اسلامی

سرزمین های اسلامی

کشورهای غربی

سائر لینک ها

بخش های از صفحه