سه شنبه, ۱۱ ربیع الاول ۱۴۴۵هـ| ۲۰۲۳/۰۹/۲۶م
ساعت: مدینه منوره
Menu
القائمة الرئيسية
القائمة الرئيسية

pr header

 

 

تاریخ هجری :27 محرم 1445
تاریخ میلادی : دوشنبه، 14 آگوست 2023م

شماره صدور:نمبر صدور 05/1445

دفتر مطبوعاتی
ولايه پاكستان

اعلامیه مطبوعاتی

14 آگست، پیام سالروز استقلال

مسلمانان پاکستان، بنگلادیش و افغانستان باید خلافتی را تأسیس نماید تا آن‌ها را وحدت بخشیده و با تهدید جدی اتحاد آمریکا و هند مقابله نمایند!

(ترجمه)

پس از تجزیه هند در 14 و 15 آگست سال 1947، میلیون‌ها مسلمانی که در هند باقی مانده‌اند، اکنون تحت اثر پاپیولیزم فرقه‌ای "هندوتوا" به شدت رنج می‌برند تا مودی بتواند در انتخابات پیروز گردد. حکام بنگلادیش نیز مانند حکام پاکستان، سیاست خویشتن‌داری و تسلیم شدن را در برابر آن پیش از دولت هندو اتخاذ می‌نمایند. با این‌حال، بخش ستم‌دیده دیگری از امت اسلامی، مسلمانان برما، پس از تجزیه هند، قربانی جنایات شدید بودایی‌ها هستند. در مورد پاکستان، که به اندازه کافی قدرت و توانایی آن‌را دارد تا برای هرگونه تجاوز "هندوتوا" پاسخ مناسب بدهد، اکنون برای گفتگو و اعزام یک تیم کرکت به هند برای آن التماس می‌نماید. این در حالی‌ست که پس از الحاق اجباری کشمیر اشغالی به هند در آگست 2019، دولت هندو نزدیک به ده هزار تن از خواهران مسلمان ما را ربوده است.

اکنون با توجه به حمایت‌های گسترده آمریکا از دولت مودی، از جمله تهیه آخرین تسلیحات نظامی و تغییر شکل چشم‌انداز استراتیژیک منطقه، مسلمانان منطقه چاره‌ای جز تأسیس دوبارۀ خلافت برمنهج نبوت ندارند. در واقع، این استقرار دوبارۀ خلافت است که تمام سیاست این منطقه را تغییر خواهد داد و یک بار دیگر قیام اسلام را به حکومت بلامنازع در شبه‌قاره هند تضمین خواهد کرد، همان‌طور که قرن‌ها در عصر خلافت چنین بود.

روابط آمریکا و هند با دیدار "کلینتون و واجپایی" در سپتامبر 2000 گرم شد. این روابط با توافق هسته‌‌ای غیرنظامی در نشست "بوش و مانموهان" در جولای 2005 به اوج خود رسید. اکنون با دیدار "بایدن و مودی" در جون 2023 به طور فزاینده‌ای به یک رابطه استراتیژیک فراگیر تبدیل می‌گردد. این روابط با همکاری در خصوص موتورهای کشتی‌های جنگی، پهپادهای نظامی، هوش مصنوعی و تأمین زنجیره‌های مختلف آمریکا گسترش یافته است. مودی با تشویق از این موضوع به مسلمانان هند و منطقه حمله کرده است. آمریکا تکنالوژی پیش‌رفته خودرا در اختیار دولت هندو قرار می‌دهد تا از آن به عنوان سلاحی علیه چین و مسلمانان منطقه استفاده نماید. چین تهدید کنونی آمریکاست، در حالی‌که مسلمانان منطقه این توانایی را دارند که با تأسیس دوبار‌ه خلافت خواب‌را از چشمان واشنگتن و دهلی نو برباید. این تنها راه خنثی نمودن نقشه‌های اتحاد آمریکا و هند است.

ای نیروهای مسلح پاکستان! چه خواهد شد زمانی‌که این حکام مزدور را سرنگون نموده و برای حزب‌التحریر نصرت دهید که کاملاً برای تأسیس دوباره خلافت به منهج نبوت آماده می‌باشد؟! امیر حزب‌التحریر، شیخ عطاء بن خلیل ابوالرشته، تمام مظاهر قدرت دولتی را به نحو مؤثری تحکیم خواهد کرد و به سرعت افغانستان، آسیای مرکزی و بنگلادیش را در یک دولت واحد خلافت وحدت خواهد بخشید و با سرنگونی دولت‌های دیگر سرزمین‌های اسلامی در منطقه و خارج از منطقه، از طریق منابع سیاسی، اقتصادی و نظامی، یک دولت عظیم که با قدرت معنوی اسلام که دین حق بوده تقویت گردیده و یک حکومت بزرگ و قوی را ایجاد خواهد کرد.

خلافت این نظم استعماری را از بین برده و این ساختار ظالمانۀ ساخته دست بشر را ریشه‌کن خواهد نمود. خلافت فوراً سلطۀ خلیفه را بالای تمام جهان اسلام گسترش خواهد داد. خلافت به اذن الله سبحانه وتعالی به سرعت در جهان اسلام گسترش می‌یا‌بد که حکام سرزمین‌های عربی و غیر عربی فرصت فرار به کشورهای غربی با کیسه‌ها و بکس‌های پر را نخواهند یافت.

خلافت بر منهج نبوت برای آزادسازی فلسطین و کشمیر جنگ خواهد کرد. خلافت دوباره کنترول مسیرهای تجاری عمومی جهان‌را به دست خواهد گرفت، خواه کانال سویز باشد، تنگه مالاکا یا تنگه هرمز. خلافت نظام نوین اسلامی را ایجاد خواهد کرد و نظم کنونی بین‌المللی فاسد را دفن خواهد نمود. این خلافت، بزرگ‌ترین دولت جهان خواهد بود. بیش‌ترین منابع و بیش‌ترین جمعیت را در جهان خواهد داشت. قدرت‌مندترین نیروی مسلح و مهمات را در جهان خواهد داشت. بالاتر از همه، قدرت ایمان به الله سبحانه وتعالی را خواهد داشت، که بالای هر کسی‌که جرأت مقابله با آن‌را داشته باشد، چیره می‌گردد.

پس ای نیروهای مسلح پاکستان! همین حالا بیرون آیید و نصرت الله را با خون و عرق و جان خود به دست آورید! الله سبحانه و تعالی می‌فرماید:

﴿لِيُحِقَّ الحَـقَّ وَيُبطِلَ البَاطِلَ وَلَو كَرِهَ المُجرِمُونَ﴾ [انفال: 8]

ترجمه: تا این‌که حق ظاهر و حاکم گردد و باطل از بین برود حتی اگر کافران خویش ندارند.

دفتر مطبوعاتی حزب التحریر -ولایه پاکستان

27 محرم 1445ه.ق.

دوشنبه 14 آگست 2023م.

مترجم: عبدالرحمن قاطع

ابراز نظر نمایید

سرزمین های اسلامی

سرزمین های اسلامی

کشورهای غربی

سائر لینک ها

بخش های از صفحه