دوشنبه, ۰۹ ربیع الاول ۱۴۴۲هـ| ۲۰۲۰/۱۰/۲۶م
ساعت: مدینه منوره
Menu
القائمة الرئيسية
القائمة الرئيسية

pr header

 

 

تاریخ هجری :1 محرم 1442
تاریخ میلادی : پنج شنبه، 20 آگوست 2020م

شماره صدور: 01 / 1442AH

دفتر مطبوعاتی
كندا

اعلامیه مطبوعاتی

حزب‌التحریر کینیا کمپاینی را تحت شعار: "همه ما چوپان هستیم" راه‌اندازی می‌کند!

(ترجمه)

بیماری همه گیر ویروس کرونا برای مدت زیادی دوام داشته و باعث به تعلیق درآوردن فعالیت‌های اقتصادی مردم در تمام جهان گردیده و معیشیت مردم را ویران کرده است. این بیماری همه‌گیر هم‌چنان باعث مسدود ساختن نهادهای تعلیمی گردیده که در نتیجه به یک بحران جدی - موجی از بحران حاملگی دختران مکاتب - در کینیا مبدل شد. به اساسی آماری‌که به تازگی منتشر گردید در آن نشان می‌دهد که 152،820 دختر در سراسری کینیا بعد از مسدود شدن مکاتب حامله گردیده اند. هرچند دولت این ارقام ننگین را رد کرده است؛ ولی در واقع عمل جنسی در میان جامعه سیکولاری یک عمل عام و شایع است.                                            

حزب التحریر -کینیا با نگرانی عمیق کمپاین بزرگی را زیر نام: «هر یکی ما چوپان هستیم» از تاریخ ۲۵ اگست الی ۳۱ دسامبر ۲۰۲۰ براه می اندازد. در جریان این کمپاین برنامه‌های مختلفی از جمله؛ سخنرانی‌ها در مساجد، ریختن به جاده‌ها، بحث‌های زنده در میان مردم جریان خواهد داشت. بحث‌ محوری در این کمپاین روی این مطلب که چگونه نظام سرمایه‌داری و عقیدۀ منفور سیکولاریزم نه تنها بحران اجتماعی ما را به ویرانی کشانده؛ بلکه تمامی عرصه‌های زندگی ما از آن متأثر گردیده است، می‌باشد.  به امت اسلامی که شامل والدین و سرپرستان می‌شود؛ یادآوری می‌شود که آن‌ها باید در خصوص حفظ و مراقبت از فرزندان‌شان در برابر تهاجم فرهنگی غرب مسئولیت داشته و فرزندان‌شان را با هویت اسلامی آراسته نمایند.                                                                                                                                     

بناءً، ما از تمامی مردم خواهشمندیم تا در این کمپاین بزرگ با ما بپیوندند؛ زیرا این بخشی از وظیفه اساسی امر به معروف و نهی از منکر به شمار می‌رود.

هشتگ‌های این کمپاین:

1-       #کوید-19_واقعیت_کپیتالیرم_را_افشاء_کرده

2-       #کوید-19_سیکولاریزم_دین_را_از_زندگی_جدا_کرده

3-       #کوید-19_بحران_عامه_منجر_به_جمع‌آوری_سرمایه_توسط_سرمایه‌داران_گردیده

 

شبانی موالیمو

نمایندۀ مطبوعاتی حزب‌التحریر -کینیا

مترجم: ابوزید

ابراز نظر نمایید

سرزمین های اسلامی

سرزمین های اسلامی

کشورهای غربی

سائر لینک ها

بخش های از صفحه