سه شنبه, ۰۶ جمادی الثانی ۱۴۴۲هـ| ۲۰۲۱/۰۱/۱۹م
ساعت: مدینه منوره
Menu
القائمة الرئيسية
القائمة الرئيسية

pr header

 

 

تاریخ هجری :11 ذولقعده 1441
تاریخ میلادی : پنج شنبه، 04 جون 2020م

شماره صدور: 1441 / 75

دفتر مطبوعاتی
ولايه پاكستان

اعلامیه مطبوعاتی

کشمیر اشغالی، انتظار خلافت راشده‌ای را دارد که با اقدام نظامی بر آزادسازی آن پاسخ‌گوی اشک‌های اطفال می‌باشد

(ترجمه)

به تاریخ 1 جولای/ژوئیه سال 2020م، اعتراضات در کشمیر اشغالی؛ پس از آن آغاز شد که سربازان دولت هندو یک مسلمان نسبتأ مسن را به شهادت رسانده و جسدش را از ماشین/موترش در شهر سوپور بیرون کشیدند. از نواسه‌ی سه‌ساله‌ی وی که در سفر همراهش بود، تصویری گرفته شد که بر فراز سینه‌ی پدر بزرگ مرده‌اش نشسته بود. این تصویر، خشم گستردۀ مسلمانان دردمند پاکستان را در خصوص زخم کشمیر اشغالی که بر پیکر امت اسلامی سرایت کرده است، بر انگیخت.


ای مردم مسلمان پاکستان!

آن‌چه که باعث درد و رنج ما گردیده، نبود سپر ما؛ یعنی خلافت اسلامی بر منهج نبوت و موجودیت حاکمانی است که ضلالت و گمراهی را اتخاذ می‌کنند. از 5 آگوست 2019م، بدین‌سو، مشرکین کثیف بت‌پرست دولت هندو در برابر برادران و خواهران مسلمان ما در کشمیر اشغالی آتش جنگ را شعله‌ور ساخته و به زور آن را تحت تصرف خود قرار داده‌اند. آن‌ها به ضرب گلوله‌ها مسلمانان کشمیر را كور، معیوب و به قتل می‌رسانند. کاملاً واضح است که حاکمان فعلی ما هرگز برای تأمین حرمت‌های ما خود را تکان نخواهند داد. درعوض، آن‌ها در پشت درخواست‌ها و توییت‌های "جامعۀ بین‌المللی" خود را پنهان می‌کنند؛ درحالی‌که جامعۀ مذکور به بتی از سنگ می‌ماند که نه حرف از دهان‌اش بیرون می‌شود و نه هم از جای تکان می‌خورد تا در قضایای مربوطه برای ما مفید تمام شود. برعکس، این سازمان ملل متحد است که قاطعانه از هر کشوری‌که حرمت مسلمانان را یا با زبان و یا هم با اقدام عملی زیر پا کند؛ صرف نظر از این‌که این کشور به چه میزان کوچک باشد، حمایت و پشتیبانی می‌کند.

بی‌گمان این تنها خلافت اسلامی است که دست دشمنان ما را کوتاه می‌کند. زیرا با حمایت و پاس‌داری نیروهای شما که زندگی‌شان را با بهشتی‌که الله سبحانه‌وتعالی برای صالحین و مخلصین آماده کرده، معاوضه می‌کنند؛ قطعاً به حرمت‌های امت اسلامی تجاوز صورت نمی‌گیرد. نقض مقدسات اسلام، اعلان جنگ علیه اسلام است که برای آن امام (خلیفه) با هدایت درست باید نیروها، موشک‌ها و امکانات جنگی خود را بسیج کند تا دشمن هرگز فکر آسیب رساندن به مسلمانان را نکند. رسول الله صلی الله علیه وسلم می‌فرماید:

«إِنَّمَا الْإِمَامُ جُنَّةٌ يُقَاتَلُ مِنْ وَرَائِهِ وَيُتَّقَى بِهِ» (مسلم)

ترجمه: امام (خلیفه) سپری است که ورای آن جنگ می‌شود و به او پناه برده می‌شود.

هنگامی‌که یهودیان بنی قینقاع حرمت یک زن مسلمان را در بازارشان زیر پاکردند، رسول الله صلی الله علیه وسلم به عنوان نخستین و بهترین امام مسلمانان، نیروی‌های نظامی را برای بیرون راندن یهودیان بنی قینقاع از مدینۀ منوره بسیج کرد. با پیروی از سنت رسول الله صلی الله علیه وسلم متعاقباً تمام امامان (خلفای اسلامی) یکی پی دیگری از طریق آن‌چه که الله سبحانه‌وتعالی نازل فرموده به عنوان سپر امت عمل نمودند. روی این ملحوظ، هنگامی‌که یک زن مسلمان مورد سوء استفاده رومی‌ها قرار گرفت، خود خلیفه نیروهای نظامی را برای مجازات عاملان این عمل رهبری می‌کرد و منجر به فتح عموریه شد. به همین ترتیب، ظلم و ستم مسلمانان حجّاج، توسط راجا ظاهر پدر بزرگ مودى با شمشیرهای ارتش محمد بن قاسم روبه‌رو شد.


ای نیروهای مسلح مسلمانان پاکستان!

مسلمانان کشمیر اشغالی در مقاومت خود در برابر نیروهای اشغال‌گر هندو صبورانه عمل می‌کنند. آن‌ها منتظر جامعۀ بین‌المللی نیستند که ده‌ها سال به آن‌ها خیانت کرده است؛ بلکه انتظار شما فرزندان خالد بن ولید رضی الله تعالی عنه، صلاح الدین ایوبی و محمد بن قاسم (رحمهم الله) را دارند که آن‌ها را آزاد خواهید کرد. فلهذا، همین اکنون برای احیای خلافت راشده بر منهج نبوت تلاش نموده و آن را نصرت دهید تا به شما دستور داده شود که در پاسخ به فریادهای مظلومان، بدون تأخیر بیش‌تر، به سمت سرناگر حرکت کنید. به حزب‌التحریر تحت رهبری امیر آن، شیخ عطاء بن خلیل ابوالرشته پیوسته و آن را نصرت دهید تا سرانجام به رهبری مردان باایمان هدایت شوید که شما را در رسیدن به پیروزی و شهادت هدایت می‌کنند.


دفتر مطبوعاتی حزب‌التحریر-ولایه پاکستان
مترجم: غلام یحیی تلاش  

ابراز نظر نمایید

سرزمین های اسلامی

سرزمین های اسلامی

کشورهای غربی

سائر لینک ها

بخش های از صفحه