سه شنبه, ۱۳ جمادی الثانی ۱۴۴۲هـ| ۲۰۲۱/۰۱/۲۶م
ساعت: مدینه منوره
Menu
القائمة الرئيسية
القائمة الرئيسية

pr header

 

 

تاریخ هجری :7 ربیع الاول 1442
تاریخ میلادی : شنبه، 24 اکتبر 2020م

شماره صدور: ۱۴۴۲ / ۲۱

دفتر مطبوعاتی
ولايه پاكستان

اعلامیه مطبوعاتی

کدام لشکر مقدس برای دفاع از شرافت رسول محبوب‌مان تحت رهبری خلیفۀ راشده بسیج خواهد شد؟

(ترجمه)

همزمان با یادبود مسلمانان سرتاسر جهان از حیات رسول الله صلی الله علیه وسلم در جریان ماه مبارک ربیع الأول، ساختمان‌های حکومتی در شهرهای مانتپلیر و تولوز فرانسه در ۲۱ اکتوبر ۲۰۲۰ م برای چندین ساعت شاهد نمایش کاریکاتورهای توهین‌آمیز رسول الله صلی الله علیه وسلم از مجله طنزآمیز شارلی ابدو فرانسه بود. خشم و غضب مسلمانان سرتاسر جهان را فراگرفته‌است، درحالی‌که حکام سرزمین‌های مسلمانان بی‌احساس و بی‌میل اند، هرچند رسول الله صلی الله علیه وسلم فرموده‌اند:

«لاَ يُؤْمِنُ أَحَدُكُمْ حَتَّى أَكُونَ أَحَبَّ إِلَيْهِ مِنْ وَلَدِهِ وَوَالِدِهِ وَالنَّاسِ أَجْمَعِينَ» [بخاری و مسلم]

ترجمه: كسی از شما، نمی‌تواند مؤمن (واقعی) باشد تا این‌كه من نزد او از پدر، فرزند و همۀ مردم، محبوب‌تر نباشم.

اگرچه آنان مجموعاً به میلیون‌ها تن از لشکریان مسلمانانی‌که جان خویش را با رضا و رغبت برای شرافت رسول الله صلی الله علیه وسلم فدا می‌کنند، دستور می‌دهند. لذا این حکام هیچ فعالیت چشم‌گیر را به‌خاطر متوقف کردن اقدامات شرورانۀ دولت‌های غربی پیش نگرفته‌اند.

ای مسلمانان پاکستان!

این بی‌حرمتی به مقدسات اسلام، بدون پاسخ‌های دندان‌شکن ما و نافرمانی حکام‌مان از الله سبحانه وتعالی و رسول‌اش صلی الله علیه وسلم  رخ می‌دهد. کفار از تهاجم مکرر بر دین‌مان، پیامبرمان صلی الله علیه وسلم، مقدسات‌مان، جان‌مان، سرزمین‌های‌مان و شرف‌مان دست بر نخواهند داشت؛ جز این‌که دوباره سپر خویش را تأسیس کنیم، خلافتی‌که تمام احکام الله سبحانه وتعالی را حاکم خواهد کرد. این خلافت بود که در عصر خلافۀ عثمانی "سلطان عبدالحمید ثانی" هر دو کشور فرانسه و بریتانیا را توسط جهاد پر افتخار ارتش خلافت تهدید کرد تا آن‌که مجبور شدند از توهین به رسول الله صلی الله علیه وسلم دست بردارند. یقیناً این امام راشده خواهد بود که فرزندان صادق‌مان را، که شهادت را بیش‌تر از مرگ بزدلانۀ کفار دوست دارند، دوباره بسیج خواهد کرد. زیرا رسول الله صلی الله علیه وسلم فرموده اند:

«إِنَّمَا الإِمَامُ جُنَّةٌ يُقَاتَلُ مِنْ وَرَائِهِ وَيُتَّقَى بِهِ فَإِنْ أَمَرَ بِتَقْوَى اللَّهِ عَزَّ وَجَلَّ وَعَدَلَ كَانَ لَهُ بِذَلِكَ أَجْرٌ وَإِنْ يَأْمُرْ بِغَيْرِهِ كَانَ عَلَيْهِ مِنْهُ» [مسلم]

ترجمه: بی‌گمان‌ امام (خلیفه) سپری‌ست که در عقب آن شما می‌جنگید و توسط آن از خود محافظت می‌کنید؛ بناءً اگر به تقوی امر کند و عدالت نماید، برایش اجر است و اگر به چیزی غیر از آن امر کند، علیه خودش خواهد بود.

ای نیروهای مسلح مسلمانان پاکستان!

آیا قلب‌های شما درون سینه‌های‌تان با این آرزو شعله‌ور نمی‌شود که ازجمله اولین مردانی باشید که توسط خلیفۀ راشده در دفاع از حرمت رسول الله صلی الله علیه وسلم بسیج می‌شوید؟ لذا کدام یک از شما اولین کسی خواهد بود که نصرت را می‌دهد، باشد که خلافت آتش و رعد وجودتان را برافروزد و کفار را به سمت فرار و عقب‌نشینی بفرستد، تا وسوسه‌های شیطانی را فراموش کنند؟ کدام ارتش مبارک اولین ارتش جهان خواهد بود که خلافت بر منهج نبوت را دوباره احیاء می‌کند و بزرگ‌ترین سنت پیامبر اعظم و خاتم، محمد مصطفی صلی الله علیه وسلم را به‌جا می‌آورد؟ اکنون نصرت خویش را بدهید تا بهترین پاداش را از الله سبحانه وتعالی ‌در بلندترین درجۀ جنت بدست آورید و در آخرت همراه رسول الله صلی الله علیه وسلم شوید، چه ‌یک همراه پربرکتی که هرگز در این دنیای فانی لذت‌اش را نبرده اید.

دفتر مطبوعاتی حزب‌التحریر – ولایه پاکستان

مترجم: صالح مصلح

ابراز نظر نمایید

سرزمین های اسلامی

سرزمین های اسلامی

کشورهای غربی

سائر لینک ها

بخش های از صفحه